Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kradl, kdykoliv k tomu dostal příležitost! Prostějovští kriminalisté viní z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku sedmadvacetiletého muže z obce na Prostějovsku. Těchto skutků se měl obviněný dopustit v období od 18. května do 19. srpna tohoto roku v nejméně osmi případech!

„Obviněný využíval příležitostí, které mu většinou svou neopatrností poskytli sami majitelé odcizených věcí. V portfoliu trestné činnosti se tak u obviněného nacházejí jedno vloupání do odstaveného autobusu, tři krádeže volně přístupných autobaterií z autobusu, krádeže dámské peněženky s doklady, platební kartou a penězi, odloženého mobilního telefonu a peněz z volně odložené kabelky v baru i kapesní krádež peněženky kamarádovi. Při poslední uvedené krádeži byl však přistižen, odcizenou peněženku zahodil a utekl. Celkem svým jednáním způsobil škodu vyčíslenou na bezmála 24 tisíc korun,“ informoval o případu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
„Ke všem uvedeným skutkům se obviněný pod tíhou důkazů doznal a uvedl, že touto činností řešil svou neutěšenou finanční situaci. Protože se nejedná o začátečníka a za obdobnou trestnou činnost byl již dříve odsouzen, hrozí mu nyní trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta,“ vyjádřil se Kořínek k možnosti trestu pro notorického zloděje.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments