Dobré odpoledne, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Kradl, kdykoliv k tomu dostal příležitost! Prostějovští kriminalisté viní z přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku sedmadvacetiletého muže z obce na Prostějovsku. Těchto skutků se měl obviněný dopustit v období od 18. května do 19. srpna tohoto roku v nejméně osmi případech!

„Obviněný využíval příležitostí, které mu většinou svou neopatrností poskytli sami majitelé odcizených věcí. V portfoliu trestné činnosti se tak u obviněného nacházejí jedno vloupání do odstaveného autobusu, tři krádeže volně přístupných autobaterií z autobusu, krádeže dámské peněženky s doklady, platební kartou a penězi, odloženého mobilního telefonu a peněz z volně odložené kabelky v baru i kapesní krádež peněženky kamarádovi. Při poslední uvedené krádeži byl však přistižen, odcizenou peněženku zahodil a utekl. Celkem svým jednáním způsobil škodu vyčíslenou na bezmála 24 tisíc korun,“ informoval o případu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
„Ke všem uvedeným skutkům se obviněný pod tíhou důkazů doznal a uvedl, že touto činností řešil svou neutěšenou finanční situaci. Protože se nejedná o začátečníka a za obdobnou trestnou činnost byl již dříve odsouzen, hrozí mu nyní trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta,“ vyjádřil se Kořínek k možnosti trestu pro notorického zloděje.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments