Dobré odpoledne, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Totální nezodpovědnost, která se mu vymstila. Mladého muže ve středu ráno přejel na hlavním nádraží vlak. Jak je to možné? Mladík měl totiž v uších sluchátka a absolutně nedával pozor na to, co se děje. Ledabyle tak vstoupil do kolejiště a o neštěstí bylo postaráno...

„Ve středu pátého září před šestou hodinou ranní došlo na hlavním vlakovém nádraží v Prostějově ke střetu osobního vlaku se čtyřiadvacetiletým mužem z Olomouce. Podle prvotního šetření si při přecházení kolejí nevšiml rozjíždějícího se vlaku a vstoupil mu do cesty. Strojvůdci se střetu již zabránit nepodařilo. Vlak neslyšel, protože měl na uších nasazená sluchátka,“ prozradil k nešťastné události František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor v Prostějově.
Při střetu muž utrpěl vážné zranění a v ohrožení života byl převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci. Podle informací Večerníku vlak mladíkovi přejel nohu, kterou mu pak v nemocnici museli amputovat!
„Mladého muže jsme po jeho hospitalizaci umístili na oddělení ARO, kde lékaři stabilizovali jeho celkový stav. Muž byl napojen na dýchací přístroje. Dnes už mohu potvrdit, že v sobotu osmého září bude zraněný mladík v již stabilizovaném stavu a mimo ohrožení života přemístěn na traumatologického oddělení,“ sdělil Večerníku minulý pátek Adam Fritscher, tiskový mluvčí Fakultní nemocnice v Olomouci. Na otázku, zda mladíkovi byla skutečně amputována noha, odpověděl odmítavě. „Nezlobte se, takto konkrétní být nemohu,“ uvedl.
Neštěstí na hlavním nádraží v Prostějově i nadále vyšetřuje policie. „Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření. Jízda vlaků byla v místě částečně omezena zpomalením provozu. Omezení bylo ukončeno ve středu v 7:23 hodin,“ doplnil další informace mluvčí František Kořínek. 

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments