Dobré ráno, dnes je středa 16.1.2019
svátek slaví Ctirad,
zítra Drahoslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Totální nezodpovědnost, která se mu vymstila. Mladého muže ve středu ráno přejel na hlavním nádraží vlak. Jak je to možné? Mladík měl totiž v uších sluchátka a absolutně nedával pozor na to, co se děje. Ledabyle tak vstoupil do kolejiště a o neštěstí bylo postaráno...

„Ve středu pátého září před šestou hodinou ranní došlo na hlavním vlakovém nádraží v Prostějově ke střetu osobního vlaku se čtyřiadvacetiletým mužem z Olomouce. Podle prvotního šetření si při přecházení kolejí nevšiml rozjíždějícího se vlaku a vstoupil mu do cesty. Strojvůdci se střetu již zabránit nepodařilo. Vlak neslyšel, protože měl na uších nasazená sluchátka,“ prozradil k nešťastné události František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor v Prostějově.
Při střetu muž utrpěl vážné zranění a v ohrožení života byl převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci. Podle informací Večerníku vlak mladíkovi přejel nohu, kterou mu pak v nemocnici museli amputovat!
„Mladého muže jsme po jeho hospitalizaci umístili na oddělení ARO, kde lékaři stabilizovali jeho celkový stav. Muž byl napojen na dýchací přístroje. Dnes už mohu potvrdit, že v sobotu osmého září bude zraněný mladík v již stabilizovaném stavu a mimo ohrožení života přemístěn na traumatologického oddělení,“ sdělil Večerníku minulý pátek Adam Fritscher, tiskový mluvčí Fakultní nemocnice v Olomouci. Na otázku, zda mladíkovi byla skutečně amputována noha, odpověděl odmítavě. „Nezlobte se, takto konkrétní být nemohu,“ uvedl.
Neštěstí na hlavním nádraží v Prostějově i nadále vyšetřuje policie. „Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření. Jízda vlaků byla v místě částečně omezena zpomalením provozu. Omezení bylo ukončeno ve středu v 7:23 hodin,“ doplnil další informace mluvčí František Kořínek. 

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments