Dobré ráno, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Totální nezodpovědnost, která se mu vymstila. Mladého muže ve středu ráno přejel na hlavním nádraží vlak. Jak je to možné? Mladík měl totiž v uších sluchátka a absolutně nedával pozor na to, co se děje. Ledabyle tak vstoupil do kolejiště a o neštěstí bylo postaráno...

„Ve středu pátého září před šestou hodinou ranní došlo na hlavním vlakovém nádraží v Prostějově ke střetu osobního vlaku se čtyřiadvacetiletým mužem z Olomouce. Podle prvotního šetření si při přecházení kolejí nevšiml rozjíždějícího se vlaku a vstoupil mu do cesty. Strojvůdci se střetu již zabránit nepodařilo. Vlak neslyšel, protože měl na uších nasazená sluchátka,“ prozradil k nešťastné události František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor v Prostějově.
Při střetu muž utrpěl vážné zranění a v ohrožení života byl převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci. Podle informací Večerníku vlak mladíkovi přejel nohu, kterou mu pak v nemocnici museli amputovat!
„Mladého muže jsme po jeho hospitalizaci umístili na oddělení ARO, kde lékaři stabilizovali jeho celkový stav. Muž byl napojen na dýchací přístroje. Dnes už mohu potvrdit, že v sobotu osmého září bude zraněný mladík v již stabilizovaném stavu a mimo ohrožení života přemístěn na traumatologického oddělení,“ sdělil Večerníku minulý pátek Adam Fritscher, tiskový mluvčí Fakultní nemocnice v Olomouci. Na otázku, zda mladíkovi byla skutečně amputována noha, odpověděl odmítavě. „Nezlobte se, takto konkrétní být nemohu,“ uvedl.
Neštěstí na hlavním nádraží v Prostějově i nadále vyšetřuje policie. „Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření. Jízda vlaků byla v místě částečně omezena zpomalením provozu. Omezení bylo ukončeno ve středu v 7:23 hodin,“ doplnil další informace mluvčí František Kořínek. 

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments