Dobrý večer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nedat přednost v jízdě je jedno z nejhorších selhání řidiče. Přesně na tuto chybu doplatila řidička osobního auta, do které na hlavní silnici v Ponikvi čelně narazilo jiné vozidlo. Následky? Ženu i s jejími dvěma syny odvezly sanitky do nemocnice, jejich zranění by ale neměla být vážná.

Jak zní oficiální zpráva Policie ČR, ve středu 5. září před osmou hodinou došlo v Ponikvi k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Šestačtyřicetiletá řidička Volkswagenu nedala při najíždění z účelové komunikace přednost po hlavní silnici jedoucímu automobilu značky Fiat. A bylo to... „Při čelním střetu vozidel došlo ke zranění řidičky Volkswagenu a jejích dvou synů. Ti byli k ošetření převezeni do prostějovské nemocnice. Ke zranění dalších osob nedošlo,“ popsal následky střetu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Výše způsobené hmotné škody na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 50 000 korun. „Alkohol u obou řidiček policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření. Po prohlídce poškození vozidel policisté na místě zadrželi osvědčení o registraci automobilu Volkswagen,“ dodal další skutečnosti Kořínek.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments