Dobré odpoledne, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

21 eliska_resizeRedakci Prostějovského Večerníku se ozvala se žádostí o pomoc Eliška Pavelčíková z Prostějova. Její pětiletou dceru Dominiku před měsícem srazil a zranil v Tylově ulici zhruba dvanáctiletý cyklista. Matka žádá ho, nebo rodiče, aby se jí přihlásili.

„Stalo se to ve středu 24. dubna okolo páté hodiny odpoledne na přechodu pro chodce v Tylově ulici. Přecházela jsem s Dominikou silnici a v tom ji srazil zhruba dvanáctiletý kluk na horském kole. Měl červenou žíhanou přilbu, na očích brýle a kolo mělo stříbrnočervenou barvu. Jel strašně rychle, dcera i on upadli na zem. Zatímco kluk se rychle posbíral, rychle se omluvil a ujel, Dominika plakala bolestí. Po nárazu utrpěla zlomeninu nohy a byla týden hospitalizovaná v nemocnici,“ popsala nám to podstatné Eliška Pavelčíková.

Matka malé Dominiky bohužel nehodu nehlásila policii, přesto prosí chlapce nebo jeho rodiče, aby se přihlásili do redakce Prostějovského Večerníku, kde bychom jim předali kontakt. „Nechci tomu chlapci nic vyčítat, nebo ho či jeho rodiče tahat někde po policii. Jde mi o vyřešení pojistné události,“ dodala na vysvětlenou Eliška Pavelčíková.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments