Dobrý večer, dnes je středa 22.1.2020
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

21 eliska_resizeRedakci Prostějovského Večerníku se ozvala se žádostí o pomoc Eliška Pavelčíková z Prostějova. Její pětiletou dceru Dominiku před měsícem srazil a zranil v Tylově ulici zhruba dvanáctiletý cyklista. Matka žádá ho, nebo rodiče, aby se jí přihlásili.

„Stalo se to ve středu 24. dubna okolo páté hodiny odpoledne na přechodu pro chodce v Tylově ulici. Přecházela jsem s Dominikou silnici a v tom ji srazil zhruba dvanáctiletý kluk na horském kole. Měl červenou žíhanou přilbu, na očích brýle a kolo mělo stříbrnočervenou barvu. Jel strašně rychle, dcera i on upadli na zem. Zatímco kluk se rychle posbíral, rychle se omluvil a ujel, Dominika plakala bolestí. Po nárazu utrpěla zlomeninu nohy a byla týden hospitalizovaná v nemocnici,“ popsala nám to podstatné Eliška Pavelčíková.

Matka malé Dominiky bohužel nehodu nehlásila policii, přesto prosí chlapce nebo jeho rodiče, aby se přihlásili do redakce Prostějovského Večerníku, kde bychom jim předali kontakt. „Nechci tomu chlapci nic vyčítat, nebo ho či jeho rodiče tahat někde po policii. Jde mi o vyřešení pojistné události,“ dodala na vysvětlenou Eliška Pavelčíková.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments