Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.10.2019
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zatímco na slavné hodinové věži v Londýně se doslova „zastavil čas“, neboť už zhruba rok prochází kompletní rekonstrukcí, prostějovská jazyková škola stejného jména jede stále na plné obrátky. BIG BEN v úterý 18. září předal další certifikáty, s nimiž se mladým lidem otevírá celý svět.

S dobrou znalostí angličtiny mohou vaše děti cestovat do všech koutů naší planety, prakticky neomezeně vyhledávat informace na internetu, sledovat filmové trháky v originále a zejména nebudou mít problém získat práci i plat dle svých představ. Jako důkaz k tomu, že angličtinu skutečně ovládají, je třeba mít nějaký doklad. Podobný certifikát platný i za hranicemi naší republiky mohou již během studia na střední či základní škole získat v prostějovské jazykové škole BIG BEN.
Její absolventi si minulé úterý odpoledne převzali certifikáty přímo na prostějovské radnici, kde je přivítala i prostějovská primátorka. „Za své úspěchy byste měli poděkovat zejména kantorům a také rodičům,“ vybídla jednatřicet úspěšných absolventů Alena Rašková.
Prostějovská jazyková škola BIG BEN od roku 2011 pomohla již 110(!) dětem k získání prestižního certifikátu Cambridge, který uznávají všechny vysoké školy u nás stejně jako mezinárodní firmy. Každým rokem se jejich počet zvyšuje a mnohé z nich postupují na stále vyšší úroveň. Škola se přitom může dlouhodobě pochlubit naprosto nevídanou stoprocentní úspěšností svých žáků při zkouškách.
„Letos nás nejvíce překvapil čtrnáctiletý Tomáš Švec, který svoji zkoušku zvládl natolik skvěle, že mu byl přiznán certifikát úrovně C1. Je to náš nejmladší žák, který něčeho podobného dosáhl. Dostal se tím na úroveň absolventa magisterského studia angličtiny na filozofické fakultě. Obstál i díky své pozoruhodné eseji psané v angličtině,“ netajila hrdost ředitelka jazykové školy Big Ben Zuzana Šutová, která jedním dechem pochválila všechny své žáky. „Tři kluci včetně šestnáctiletého Štěpána Rataje již dosáhli nejvyšší možné úrovně C2, kterou ani já nemám. Někdy si říkám, že bych k nim měla docházet na doučování,“ usmívala se po předání všech certifikátů Šutová.
Dětským zájemcům o studium nabízí i letos v Big Benu přes čtyři desítky jazykových kurzů ve čtrnácti úrovních. Výuka startuje PRÁVĚ DNES, tj. v pondělí 24. září. Přihlásit se je možné v kanceláři ve Vodní ulici v Prostějově.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments