Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zatímco na slavné hodinové věži v Londýně se doslova „zastavil čas“, neboť už zhruba rok prochází kompletní rekonstrukcí, prostějovská jazyková škola stejného jména jede stále na plné obrátky. BIG BEN v úterý 18. září předal další certifikáty, s nimiž se mladým lidem otevírá celý svět.

S dobrou znalostí angličtiny mohou vaše děti cestovat do všech koutů naší planety, prakticky neomezeně vyhledávat informace na internetu, sledovat filmové trháky v originále a zejména nebudou mít problém získat práci i plat dle svých představ. Jako důkaz k tomu, že angličtinu skutečně ovládají, je třeba mít nějaký doklad. Podobný certifikát platný i za hranicemi naší republiky mohou již během studia na střední či základní škole získat v prostějovské jazykové škole BIG BEN.
Její absolventi si minulé úterý odpoledne převzali certifikáty přímo na prostějovské radnici, kde je přivítala i prostějovská primátorka. „Za své úspěchy byste měli poděkovat zejména kantorům a také rodičům,“ vybídla jednatřicet úspěšných absolventů Alena Rašková.
Prostějovská jazyková škola BIG BEN od roku 2011 pomohla již 110(!) dětem k získání prestižního certifikátu Cambridge, který uznávají všechny vysoké školy u nás stejně jako mezinárodní firmy. Každým rokem se jejich počet zvyšuje a mnohé z nich postupují na stále vyšší úroveň. Škola se přitom může dlouhodobě pochlubit naprosto nevídanou stoprocentní úspěšností svých žáků při zkouškách.
„Letos nás nejvíce překvapil čtrnáctiletý Tomáš Švec, který svoji zkoušku zvládl natolik skvěle, že mu byl přiznán certifikát úrovně C1. Je to náš nejmladší žák, který něčeho podobného dosáhl. Dostal se tím na úroveň absolventa magisterského studia angličtiny na filozofické fakultě. Obstál i díky své pozoruhodné eseji psané v angličtině,“ netajila hrdost ředitelka jazykové školy Big Ben Zuzana Šutová, která jedním dechem pochválila všechny své žáky. „Tři kluci včetně šestnáctiletého Štěpána Rataje již dosáhli nejvyšší možné úrovně C2, kterou ani já nemám. Někdy si říkám, že bych k nim měla docházet na doučování,“ usmívala se po předání všech certifikátů Šutová.
Dětským zájemcům o studium nabízí i letos v Big Benu přes čtyři desítky jazykových kurzů ve čtrnácti úrovních. Výuka startuje PRÁVĚ DNES, tj. v pondělí 24. září. Přihlásit se je možné v kanceláři ve Vodní ulici v Prostějově.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments