Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tento človíček opravdu přitahuje pořádné maléry! Pavel Jakubčík, který po brutálním napadení odsouzeným Romem na ubytovně v Olomoucké ulici ze 13. května 2015 tak tak přežil a dosud se potýká se zdravotními následky, se znovu popral!


Večerníku se naplno přiznal s tím, že na začátku července při rvačce ve vinotéce utrpěl zlomeninu žeber, nedávno mu jiný násilník přerazil nohu! No řekněte, nemá tento člověk pech?

Život Pavla Jakubčíka sleduje Večerník od chvíle jeho napadení na ubytovně v Olomoucké ulici. Poté, co ho romský násilník odsouzený za tento čin na šest a půl roku vězení, takřka zmrzačil, byl Jakubčík měsíc v bezvědomí a život mu několika operacemi zachránili lékaři ve Fakultní nemocnici Olomouc. Do běžného rytmu se vrátil částečně ochrnutý až za půl roku, následně jej opustila přítelkyně a delší dobu přebýval na ulici nebo v azylovém domě. Vloni však obdržel od Domovní správy Prostějov byt v panelovém domě v Kostelecké ulici. „Život se mi tím rapidně změnil k lepšímu,“ tvrdil tehdy Večerníku Pavel Jakubčík.
V bytě žije společně s věrnou fenkou Tyruškou, ale že by se tím jeho život zklidnil, to tedy ani náhodou... „Chodím občas do jedné vinotéky a začátkem července jsem se tam nepohodl s bratrem majitelky podniku. Byl drzý, a navíc mě chtěl okrást. Chytil jsem jej a potahal po zemi. A jak jsem se pak k němu otočil zády, strčil do mě a já upadl nešťastně na hranu stolu. Měl jsem tři zlomená žebra. Pár dní jsem zase strávil v nemocnici a bolí to dodnes,“ prozradil Večerníku Pavel Jakubčík. Nebyl to však jediný incident, do kterého se opět připletl.
Před třemi týdny se ve stejném podniku dostal do křížku s mužem robustní postavy. „Přišel jsem do vinotéky i se psem, a Tyruška uvnitř začala štěkat. Ten chlap mi začal sprostě nadávat, prý ať s tím čoklem táhnu do prdele. Nejdříve jsem ho požádal, aby se choval slušně a nemluvil sprostě. Ale nadávky pokračovaly, tak jsme se ´chytili´. On mi dupl na nohu a zároveň do mě strčil. Noha nevydržela, křuplo v ní a já mám do dneška sádru. Navíc chodím do nemocnice na injekce, protože stále bolí jako čert,“ svěřil se Večerníku Pavel Jakubčík. Co bude dál, nechce ani předjímat...
Tomuto muži už dlouhodobě pomáhá současná náměstkyně prostějovského primátora Milada Sokolová. „Od té doby, co se pan Jakubčík vrátil po napadení na ubytovně v Olomoucké ulici z nemocnice, jsem mu několikrát pořídila velké nákupy, hodlám ho podporovat i nadále. To, co se mu stalo teď, mě strašně mrzí, raději to nehodlám ani komentovat...,“ zareagovala pro Večerník šéfka Okrašlovacího spolku města Prostějova.
Oba incidenty jsou podle Pavla Jakubčíka v šetření policistů a stále neuzavřené. Policie ČR se do uzávěrky tohoto vydání nevyjádřila.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments