Příjemnou noc, dnes je úterý 19.2.2019
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po městě se nám rozmáhá takový nešvar, řekla by paní profesorka z legendárních Pelíšků. Nicméně případy nabouraných zaparkovaných vozidel a následný újezd viníků nehody, to už taková sranda není. A těchto případů v Prostějově přibývá. Ten další z nich řeší policisté ve Švýcarské ulici.

„V dosud přesně nezjištěné době v noci z pátku na sobotu prvního prosince došlo ve Švýcarské ulici k dopravní nehodě zatím neznámého automobilu. Tím dosud neztotožněný řidič z nezjištěných příčin poškodil zaparkovaný osobní automobil značky Audi. Promáčknutím a poškrábáním levého boku a levého zadního kola majiteli vozidla vznikla škoda předběžně vyčíslená na sto tisíc korun. Při ohledání místa dopravní nehody policisté zjistili, že řidič Audi zaparkoval v místě, kde je to obecnou úpravou provozu na pozemních komunikacích zakázáno,“ uvedl František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Zatímco policisté po neznámém viníkovi nehody pátrají, špatně parkující šofér vyfasoval pokutu. „Tento přestupek s řidičem na místě vyřešili policisté uložením pokuty. Po totožnosti druhého účastníka dopravní nehody i jeho vozidle policisté pátrají,“ potvrdil Kořínek.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments