Dobré odpoledne, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Článek o náledí obsahující stížnost na (ne)činnost konických silničářů vyvolal reakce. K nespokojenému řidiči se přidali další.

„Jsem přesvědčena o tom, že vámi zveřejněný názor čtenáře nebyl ojedinělý. Sama jsem jela první prosincový den asi v deset hodin z Hluchova do Horního Štěpánova a rozhodně jsem nemohla být spokojena. Zpátky řídil můj manžel, který je profesionální řidič, a také říkal, že něco podobného snad ještě nezažil. Úplně chápu pocity řidiče, který vás na situaci upozornil. Ostatně dalšího jsem cestou potkala, jak havaroval přímo v Konici. Na tom náledí se nebylo co divit,“ sdělila nám například Milena Navrátilová z Hluchova.
Vedoucí konické pobočky Správy silnic Olomouckého kraje Petr Walter už dříve zdůraznil, že o zmiňovaném víkendu až do pondělí panovalo skutečně extrémní počasí a vozovka neustále namrzala. „Zejména na silnicích, které se nemohou solit, byla sjízdnost značně ztížená a nám nezbývalo skoro nic jiného než čekat, až se oteplí,“ připustil v této souvislosti Walter.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments