Příjemnou noc, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Článek o náledí obsahující stížnost na (ne)činnost konických silničářů vyvolal reakce. K nespokojenému řidiči se přidali další.

„Jsem přesvědčena o tom, že vámi zveřejněný názor čtenáře nebyl ojedinělý. Sama jsem jela první prosincový den asi v deset hodin z Hluchova do Horního Štěpánova a rozhodně jsem nemohla být spokojena. Zpátky řídil můj manžel, který je profesionální řidič, a také říkal, že něco podobného snad ještě nezažil. Úplně chápu pocity řidiče, který vás na situaci upozornil. Ostatně dalšího jsem cestou potkala, jak havaroval přímo v Konici. Na tom náledí se nebylo co divit,“ sdělila nám například Milena Navrátilová z Hluchova.
Vedoucí konické pobočky Správy silnic Olomouckého kraje Petr Walter už dříve zdůraznil, že o zmiňovaném víkendu až do pondělí panovalo skutečně extrémní počasí a vozovka neustále namrzala. „Zejména na silnicích, které se nemohou solit, byla sjízdnost značně ztížená a nám nezbývalo skoro nic jiného než čekat, až se oteplí,“ připustil v této souvislosti Walter.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments