Dobrý podvečer, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V úterý od ranních hodin probíhalo u Krajského soudu v Brně druhé jednání ve věci přepadení tenistky Petry Kvitové v jejím bytě v Jezdecké ulici v Prostějově ze dne 20. prosince 2016. Hlavní podezřelý z tohoto činu Radim Žondra si prostřednictvím své obhájkyně zajistil svědky, kteří mu měli na daný okamžik zajistit alibi.


Majitel malé stavební firmy ze Ptení, stavbyvedoucí a kolegové Radima Žondry u soudu tvrdili, ře Žondra musel být 20. prosince 2016 na stavbě v Napajedlích. Probíhal zde totiž kontrolní den a přítomnost Žondry byla nutností. Soudu byly předloženy fotografie z mobilního telefonu Radima Žondry, který uvedená kontrolní den na stavbě v Napajedlích dokumentoval. Problém však je, že ani na jednom snímku není Žondra, ani nikdo jiný z jeho kolegů. U soudu v úterý vypovídala i milenka Radima Žondry. Ta tvrdila, že si celé dopoledne 20. prosince se Žondrou psala SMS zprávy, oba je však záhy smazali.
Soudní přelíčení bylo odročeno na 5. a 6. února, na kdy je předvolána také Petra Kvitová. A Večerník bude znovu u toho!Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments