Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Majetkové spory mezi již bývalými partnery se dají řešit jakkoliv. Ale se sekerou v ruce?! Přesně tak si počínal rozzuřený muž, který vtrhl do rodinného domku v obci na Němčicku. Uvnitř řádil jako tajfun, bývalé družce pak ještě drsně vyhrožoval před její dcerou.


„V sobotu druhého února v podvečerních hodinách přišel třiačtyřicetiletý muž do rodinného domu v malé obci, která svoji polohou spadá do územní působnosti obvodního oddělení policie v Němčicích nad Hanou. Za svoji bývalou družkou přišel řešit majetkové spory. Dcera poškozené mu řekla, že matka není doma. Nicméně bývalý druh vstoupil bez pozvání do rodinného domu a šel do patra, kde ve dvou pokojích rozbil sekerou velká zrcadla v hodnotě 2 000 korun. Pak se vrátil do přízemí domu a stejným nástrojem poškodil v jednom z pokojů sádrokartonovou příčku. Poškozené tím způsobil další škodu ve výši 2 500 korun,“ sdělila Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
To ovšem ze strany rozzuřeného muže nebylo všechno. „Poté sice z domu odešel, za pár minut se ovšem vrátil zpět a své bývalé družce za přítomnosti její dcery vyhrožoval, že pokud s ním nevyřeší finanční vyrovnání, po nějaké době se vrátí a všechno jim doma rozbije. Případ jsme zaevidovali a šetříme ho pro trestné činy vydírání a porušování domovní svobody,“ doplnila mluvčí krajské policie.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments