Dobrý večer, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Majetkové spory mezi již bývalými partnery se dají řešit jakkoliv. Ale se sekerou v ruce?! Přesně tak si počínal rozzuřený muž, který vtrhl do rodinného domku v obci na Němčicku. Uvnitř řádil jako tajfun, bývalé družce pak ještě drsně vyhrožoval před její dcerou.


„V sobotu druhého února v podvečerních hodinách přišel třiačtyřicetiletý muž do rodinného domu v malé obci, která svoji polohou spadá do územní působnosti obvodního oddělení policie v Němčicích nad Hanou. Za svoji bývalou družkou přišel řešit majetkové spory. Dcera poškozené mu řekla, že matka není doma. Nicméně bývalý druh vstoupil bez pozvání do rodinného domu a šel do patra, kde ve dvou pokojích rozbil sekerou velká zrcadla v hodnotě 2 000 korun. Pak se vrátil do přízemí domu a stejným nástrojem poškodil v jednom z pokojů sádrokartonovou příčku. Poškozené tím způsobil další škodu ve výši 2 500 korun,“ sdělila Miluše Zajícová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
To ovšem ze strany rozzuřeného muže nebylo všechno. „Poté sice z domu odešel, za pár minut se ovšem vrátil zpět a své bývalé družce za přítomnosti její dcery vyhrožoval, že pokud s ním nevyřeší finanční vyrovnání, po nějaké době se vrátí a všechno jim doma rozbije. Případ jsme zaevidovali a šetříme ho pro trestné činy vydírání a porušování domovní svobody,“ doplnila mluvčí krajské policie.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments