Dobrý večer, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tohle mohl udělat jen naprostý diletant! Uplynulý týden v noci ze čtvrtka na pátek se u kontejnerů v Knihařské ulici objevila hromada odpadu. Na první pohled bylo jasné, že pochází z restaurace. Magistrát okamžitě vyzval veřejnost, aby mu pomohla zjistit pachatele černé skládky. Případ nakonec vyřešili strážníci.


„Žádáme občany o spolupráci při identifikaci pachatele černé skládky v ulici Knihařská v Prostějově. V noci ze čtvrtka sedmého na pátek osmého února zde zatím neznámý pachatel uložil odpad pocházející z restaurace nebo provozovny rychlého občerstvení v centru města. Pokud obyvatelé někoho viděli, nechť věc ohlásí Městské policii Prostějov nebo na Odboru správy a údržby majetku města. Děkujeme za pomoc,“ uvedla v pátek ráno na webových stránkách statutárního města Prostějov jeho mluvčí Jana Gáborová. Netrvalo však ani hodinu a autor černé skládky byl vypátrán. „Ano, pachatel je již znám. Bude mu uložena pokuta a skládku odklidí,“ sdělil Jan Nagy, velitel Městské policie v Prostějově.


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments