Dobrý podvečer, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uplynulých dvanáct let byla pláž U Vrbiček poblíž plumlovské přehrady v průběhu léta jedním z kulturních center Prostějovska. Konala se tam celá řada zajímavých a hojně navštěvovaných akcí. To by se však už letos mohlo změnit. Jak totiž Večerník zjistil, Povodí Moravy stále ještě nevybralo nového pronajímatele pláže a není tedy vyloučeno, že se akce přesunou do kempu Žralok v Plumlově.

Světlo světla už dokonce spatřil přehled kulturních akcí, které by se měly letos konat v kempu Žralok u Podhradského rybníka v Plumlově. Ten počítá i s akcemi pořádanými agenturou HITTRADE, která své zázemí v uplynulých letech nalezla zejména na pláži U Vrbiček. Chystá se tedy přesun těchto oblíbených setkání?
„Naše stěhování do kempu Žralok v Plumlově bych zatím nebral jako uzavřenou záležitost. Faktem je, že se jedná o jednu z variant. Zatím však nelze zodpovědně říct, kde se naše akce budou konat. Termíny akcí musíme mít naplánované minimálně půl roku dopředu a za situace, kdy nevíme, jak to s pláží bude, je třeba hledat náhradní variantu. Zatímco Povodí Moravy ani do konce února stále ještě nebylo schopno vypsat výběrové řízení, vedení města Plumlova bylo v tomto ohledu velmi aktivní a o naše akce projevilo zájem už loni na podzim. Nicméně v tuto chvíli podepsáno ještě nic nemáme,“ reagoval na dotaz Večerníku Petr Zlámal, majitel agentury.
Na jeho projevu bylo patrné, že by jej rozvázání spolupráce s dlouholetým nájemcem pláže U Vrbiček mrzelo. „Radek Kocourek se dvanáct let staral o zábavu pro lidi a spolupráce s ním byla bezchybná,“ konstatoval Zlámal, který však odmítl, že by se akce stěhovaly pouze na jeden rok. „Pokud se jednou přesuneme, pak to bude určitě na delší dobu a na pláž se asi už nikdy nevrátíme,“ dodal.

PROGRAM AKCÍ SPOLEČNOSTI HITTRADE:
8. 6. 2019 Fastfood rock – revivalový koncert legend
6. 7. 2019 Galakoncert skupiny Jelen
13. 7. 2019 Rock Memory
3. 8. 2019 koncert skupiny Rybičky 48
10. 8. 2019 Guláš Rock Fest

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments