Dobrý podvečer, dnes je úterý 18.6.2019
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uplynulých dvanáct let byla pláž U Vrbiček poblíž plumlovské přehrady v průběhu léta jedním z kulturních center Prostějovska. Konala se tam celá řada zajímavých a hojně navštěvovaných akcí. To by se však už letos mohlo změnit. Jak totiž Večerník zjistil, Povodí Moravy stále ještě nevybralo nového pronajímatele pláže a není tedy vyloučeno, že se akce přesunou do kempu Žralok v Plumlově.

Světlo světla už dokonce spatřil přehled kulturních akcí, které by se měly letos konat v kempu Žralok u Podhradského rybníka v Plumlově. Ten počítá i s akcemi pořádanými agenturou HITTRADE, která své zázemí v uplynulých letech nalezla zejména na pláži U Vrbiček. Chystá se tedy přesun těchto oblíbených setkání?
„Naše stěhování do kempu Žralok v Plumlově bych zatím nebral jako uzavřenou záležitost. Faktem je, že se jedná o jednu z variant. Zatím však nelze zodpovědně říct, kde se naše akce budou konat. Termíny akcí musíme mít naplánované minimálně půl roku dopředu a za situace, kdy nevíme, jak to s pláží bude, je třeba hledat náhradní variantu. Zatímco Povodí Moravy ani do konce února stále ještě nebylo schopno vypsat výběrové řízení, vedení města Plumlova bylo v tomto ohledu velmi aktivní a o naše akce projevilo zájem už loni na podzim. Nicméně v tuto chvíli podepsáno ještě nic nemáme,“ reagoval na dotaz Večerníku Petr Zlámal, majitel agentury.
Na jeho projevu bylo patrné, že by jej rozvázání spolupráce s dlouholetým nájemcem pláže U Vrbiček mrzelo. „Radek Kocourek se dvanáct let staral o zábavu pro lidi a spolupráce s ním byla bezchybná,“ konstatoval Zlámal, který však odmítl, že by se akce stěhovaly pouze na jeden rok. „Pokud se jednou přesuneme, pak to bude určitě na delší dobu a na pláž se asi už nikdy nevrátíme,“ dodal.

PROGRAM AKCÍ SPOLEČNOSTI HITTRADE:
8. 6. 2019 Fastfood rock – revivalový koncert legend
6. 7. 2019 Galakoncert skupiny Jelen
13. 7. 2019 Rock Memory
3. 8. 2019 koncert skupiny Rybičky 48
10. 8. 2019 Guláš Rock Fest

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments