Dobré ráno, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nenechejte si ujít odborný seminář týkající se aktualit v pracovním právu, který jsme pro vás připravili s jedinečným vyhlášeným odborníkem na tuto problematiku.

JUDr. Miloš Hejmala řídí vlastní advokátní kancelář, zaměřuje se na individuální i kolektivní pracovní právo a má za sebou 35 let specializované praxe v oboru pracovní právo, z toho 20 let v advokacii jako samostatný advokát. Věnuje se lektorské činnosti v oboru pracovního práva a také zabezpečení tzv. „manažerské přípravy“ v oboru pracovního práva pro firemní management na všech stupních řízení.
Seminář se uskuteční 7. března od 9:00 do 15:00 hodin v Národním domě a seznámíte se s aktuálními pracovněprávními předpisy, změnami v souvisejících předpisech a výhledem do roku 2019. Účastníci na školení obdrží ÚZ – Zákoník práce 2018, rejstřík.
Počet míst je omezen a je nutné se předem přihlásit. Více na www.ohkpv.cz.


POZVÁNKY NA VZDĚLÁVACÍ AKCE

13. 3. Jakým způsobem nejlépe propagovat firmu na sociálních sítích, přednáší In creative, s.r.o. /Jakub Horáček, Michal Olbert/
13. 5. Pracovnělékařské služby – novinky, přednáší Robert Křepinský
Více na www.ohkpv.cz.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments