Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Dalo se to čekat. V průměru jede na českých dálnicích v protisměru jedno auto denně. Bylo jen otázkou času, kdy dojde i na naši hanáckou dálnici D46. Tento čas přišel minulé úterý 5. března. Policie ČR nyní hledá svědky celé události.Už to skoro vypadá, že se z toho stal jistý druh ´národní zábavy´. „V úterý pátého března krátce po osmé hodině ranní jsme na lince tísňového volání přijali několik telefonických oznámení o osobním automobilu jedoucím v protisměru na dálnici u Prostějova, a to minimálně v úseku od dvaadvacátého do pětadvacátého kilometru. Dosud nezjištěný řidič osobního automobilu typu Renault Clio stříbrné barvy měl v dálničním směru na Brno jet směrem k Olomouci. Dle dosavadního šetření se měl poté obrátit do správného směru a z dálnice sjet na exitu Prostějov-centrum. Poté měl pokračovat k dálničnímu nájezdu a následně směrem na Olomouc již ve správném jízdním pruhu dálnice D46,“ informoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
V ideálním případě by se měl provinilec dočkat tučné pokuty případně i odebrání řidičského průkazu a následného přezkoušení. To však není vůbec jisté. Policistům se jej totiž v průběhu uplynulého týdne nepodařilo dopadnout. Jak jsme si ověřili, po jeho totožnosti stále pátrali i v závěru uplynulého týdne.
„V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost se žádostí o pomoc s pátráním po totožnosti neznámého řidiče. Se svými poznatky, případně pořízenými fotografiemi či kamerovými záznamy z vozidel se svědci mohou na policisty prostějovského dopravního inspektorátu obrátit telefonicky na číslo 974 781 251, e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či prostřednictvím bezplatné linky 158,” apeluje na veřejnost policejní tiskový mluvčí.


Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments