Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Dalo se to čekat. V průměru jede na českých dálnicích v protisměru jedno auto denně. Bylo jen otázkou času, kdy dojde i na naši hanáckou dálnici D46. Tento čas přišel minulé úterý 5. března. Policie ČR nyní hledá svědky celé události.Už to skoro vypadá, že se z toho stal jistý druh ´národní zábavy´. „V úterý pátého března krátce po osmé hodině ranní jsme na lince tísňového volání přijali několik telefonických oznámení o osobním automobilu jedoucím v protisměru na dálnici u Prostějova, a to minimálně v úseku od dvaadvacátého do pětadvacátého kilometru. Dosud nezjištěný řidič osobního automobilu typu Renault Clio stříbrné barvy měl v dálničním směru na Brno jet směrem k Olomouci. Dle dosavadního šetření se měl poté obrátit do správného směru a z dálnice sjet na exitu Prostějov-centrum. Poté měl pokračovat k dálničnímu nájezdu a následně směrem na Olomouc již ve správném jízdním pruhu dálnice D46,“ informoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
V ideálním případě by se měl provinilec dočkat tučné pokuty případně i odebrání řidičského průkazu a následného přezkoušení. To však není vůbec jisté. Policistům se jej totiž v průběhu uplynulého týdne nepodařilo dopadnout. Jak jsme si ověřili, po jeho totožnosti stále pátrali i v závěru uplynulého týdne.
„V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost se žádostí o pomoc s pátráním po totožnosti neznámého řidiče. Se svými poznatky, případně pořízenými fotografiemi či kamerovými záznamy z vozidel se svědci mohou na policisty prostějovského dopravního inspektorátu obrátit telefonicky na číslo 974 781 251, e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či prostřednictvím bezplatné linky 158,” apeluje na veřejnost policejní tiskový mluvčí.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments