Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Takové známé by asi nechtěl mít nikdo z nás... Nedlouho po loupežném přepadení pošty v Drahanech pátrali policisté po pachateli v nedaleké Bukové. Úspěšní ovšem nebyli.


Kriminalisté stále hledají zhruba pětadvacetiletého plnoštíhlého mladíka, který poslední únorový den přepadl s pistolí v ruce poštu v Drahanech. „Po anonymním udání sem dorazili policisté z Konice a odvedli si jednoho ze sousedů. Na stanici ovšem zjistili, že to zřejmě byla pomsta ze strany nějakých jeho známých, s nimiž se rozhádal. Kromě toho, že jej tímto způsobem udali policistům, mu i rozmlátili auto. Takže musel jít z Konice od policistů nakonec pěšky. Přitom s přepadením v Drahanech nemá vůbec nic společného,“ zavolal do redakce Večerníku jeden z obyvatel Bukové.
Informaci nám nepřímo potvrdil i starosta obce. „Slyšel jsem o tom, vím, o koho jde. Ovšem vzhledem k tomu, že se podezření nepotvrdilo, tak jsem to pustil z hlavy,“ zareagoval na naše dotazy starosta Bukové Milan Kolísek.
Policejní tiskový mluvčí byl v této souvislosti ještě stručnější. „V případě loupežného přepadení pošty v obci Drahany stále probíhá prověřování. Totožnost pachatele neznáme,“ poznamenal František Kořínek z Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments