Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Takové známé by asi nechtěl mít nikdo z nás... Nedlouho po loupežném přepadení pošty v Drahanech pátrali policisté po pachateli v nedaleké Bukové. Úspěšní ovšem nebyli.


Kriminalisté stále hledají zhruba pětadvacetiletého plnoštíhlého mladíka, který poslední únorový den přepadl s pistolí v ruce poštu v Drahanech. „Po anonymním udání sem dorazili policisté z Konice a odvedli si jednoho ze sousedů. Na stanici ovšem zjistili, že to zřejmě byla pomsta ze strany nějakých jeho známých, s nimiž se rozhádal. Kromě toho, že jej tímto způsobem udali policistům, mu i rozmlátili auto. Takže musel jít z Konice od policistů nakonec pěšky. Přitom s přepadením v Drahanech nemá vůbec nic společného,“ zavolal do redakce Večerníku jeden z obyvatel Bukové.
Informaci nám nepřímo potvrdil i starosta obce. „Slyšel jsem o tom, vím, o koho jde. Ovšem vzhledem k tomu, že se podezření nepotvrdilo, tak jsem to pustil z hlavy,“ zareagoval na naše dotazy starosta Bukové Milan Kolísek.
Policejní tiskový mluvčí byl v této souvislosti ještě stručnější. „V případě loupežného přepadení pošty v obci Drahany stále probíhá prověřování. Totožnost pachatele neznáme,“ poznamenal František Kořínek z Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments