Dobré ráno, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Úterý 26. března, 8:30 hodin. To je termín dalšího pokračování soudního procesu s Radimem Žondrou, obviněným z přepadení tenistky Petry Kvitové v jejím prostějovském bytě z 20. prosince 2016. Padne už rozsudek? Všechno tomu podle zjištění Večerníku nasvědčuje!Krajský soud v Brně podle všeho už tento týden vyřkne ortel nad Radimem Žondrou. Ten měl podle obžaloby dvojnásobnou wimbledonskou vítězku přepadnout a pořezat ji na prstech levé ruky. Zatímco on i jeho obhajoba tvrdí, že v době činu byl sedmdesát kilometrů daleko na stavbě v Napajedlích, obžaloba se drží údajně jasného důkazu v podobě pachové stopy z bytu Petry Kvitové a také faktu, že samotná tenistka Žondru zřetelně poznala při policejní rekognici.
Někdejšímu fotbalistovi pocházejím ze Ptení hrozí až dvanáct let vězení. A rozsudek si může vyslechnout už tento týden! Stane se tak hned zítra? „Byli jsme předsedkyní senátu Krajského soudu v Brně vyzváni, abychom v úterý šestadvacátého března přednesli svoji závěrečnou řeč. Z toho usuzuji, že pokud ne hned přímo v ten den, tak v některém z následujících bude vynesen rozsudek,“ sdělila Večerníku během uplynulého víkendu prostějovská advokátka a obhájkyně Radima Žondry Lucie Nejedlá.
„Sice jsme během minulého přelíčení navrhovali další svědky, ale ty nám senát zamítl. Stejně tak nám byla odmítnuta možnost podrobit mého klienta detektoru lži. A co víc, dosud nemáme stanovisko Vrchního soudu v Olomouci, na který jsme se obrátili s námitkou podjatosti senátu Krajského soudu v Brně,“ pokrčila rozpačitě rameny Lucie Nejedlá.
Právního zástupce Petry Kvitové ani mluvčího tenistky Karla Tejkala se Večerníku nepodařilo zastihnout, sama hráčka momentálně válí na turnaji v americkém Miami.
Uzavře během tohoto týdne brněnský soud celou kauzu? Večerník bude u toho!


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments