Dobré ráno, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Úterý 26. března, 8:30 hodin. To je termín dalšího pokračování soudního procesu s Radimem Žondrou, obviněným z přepadení tenistky Petry Kvitové v jejím prostějovském bytě z 20. prosince 2016. Padne už rozsudek? Všechno tomu podle zjištění Večerníku nasvědčuje!Krajský soud v Brně podle všeho už tento týden vyřkne ortel nad Radimem Žondrou. Ten měl podle obžaloby dvojnásobnou wimbledonskou vítězku přepadnout a pořezat ji na prstech levé ruky. Zatímco on i jeho obhajoba tvrdí, že v době činu byl sedmdesát kilometrů daleko na stavbě v Napajedlích, obžaloba se drží údajně jasného důkazu v podobě pachové stopy z bytu Petry Kvitové a také faktu, že samotná tenistka Žondru zřetelně poznala při policejní rekognici.
Někdejšímu fotbalistovi pocházejím ze Ptení hrozí až dvanáct let vězení. A rozsudek si může vyslechnout už tento týden! Stane se tak hned zítra? „Byli jsme předsedkyní senátu Krajského soudu v Brně vyzváni, abychom v úterý šestadvacátého března přednesli svoji závěrečnou řeč. Z toho usuzuji, že pokud ne hned přímo v ten den, tak v některém z následujících bude vynesen rozsudek,“ sdělila Večerníku během uplynulého víkendu prostějovská advokátka a obhájkyně Radima Žondry Lucie Nejedlá.
„Sice jsme během minulého přelíčení navrhovali další svědky, ale ty nám senát zamítl. Stejně tak nám byla odmítnuta možnost podrobit mého klienta detektoru lži. A co víc, dosud nemáme stanovisko Vrchního soudu v Olomouci, na který jsme se obrátili s námitkou podjatosti senátu Krajského soudu v Brně,“ pokrčila rozpačitě rameny Lucie Nejedlá.
Právního zástupce Petry Kvitové ani mluvčího tenistky Karla Tejkala se Večerníku nepodařilo zastihnout, sama hráčka momentálně válí na turnaji v americkém Miami.
Uzavře během tohoto týdne brněnský soud celou kauzu? Večerník bude u toho!


Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments