Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nekonečný seriál, který by se dal nazvat „Putování ulhané chudinky z Francie po vlastech českých“, napsal svůj další díl. Bude tomu už pět let, co Večerník jako první a jediný informoval o zhruba šedesátileté ženě, která tvrdí, že žije ve Francii, neumí česky, byla okradena cikány a právě se nutně potřebuje dostat do Prahy. S touto fintou to zkoušela na lidi z Prostějova i okolí. Od té doby nám s železnou pravidelností chodí informace z nejrůznějších koutů České republiky...


„Buď je duševně chorá, nebo rafinovaná herečka. Každopádně hraje na city a úspěšně se jí daří vymámit z lidí peníze.“ Takto jsme již před pěti lety charakterizovali „naši chudinku z Francie“. Za uplynulé roky se na tomto popisu nic nezměnilo. Uvedená podvodnice se pouze virtuálně „přestěhovala“ z Paříže do Vídně. Poslední informace hovoří o tom, že se jí po všech těch letech „konečně“ podařilo dostat až do Prahy.
„Vezl jsem ji z Líbeznic do Prahy. Říkala, že žije ve Vídni a její syn je právník. Prý byla okradena cikány v Děčíně a přidala příběh o cestě stopem do Mělníka, kterou zaplatila zlatým prstenem. Tvrdila, že dva dny nejedla. Věnoval jsem jí tedy stravenky. Adresa, kterou mi dala, neexistuje a e-mail jí nelze doručit,“ napsal nám svoji zkušenost ze začátku letošního března Vojtěch Ryba.
Přestože se tedy „chudinka z Francie“ zřejmě již mnohokrát dostala až do Prahy, nedá se očekávat, že by svých podvodů nechala. Pouliční divadlo jí očividně baví a vynáší i slušné peníze. Neexistuje přitom nikdo, kdo by ji dokázal zastavit. Proto si bude s největší pravděpodobností tímto způsobem přivydělávat k penzi, dokud jí to zdraví dovolí. A jestliže už s touto ženou máte svoji zkušenost, napište nám do redakce na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments