Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Osm dní po katastrofální tragédii dvou děvčat u Pivína se další člověk z Prostějovska rozhodl ukončit svůj život pod koly vlaku. Jednatřicetiletý Jiří H. spáchal sebevraždu na kolejích železniční trati na Šumpersku. Večerník ví, co jej k tak zoufalému činu dohnalo...V neděli 31. března krátce po půl desáté večer přijali šumperští policisté oznámení o střetu osoby s vlakem, ke kterému došlo na železniční trati mezi stanicemi Šumperk a Bludov. „V poškozeném byl zjištěn jednatřicetiletý muž, který po střetu s vlakem utrpěl zranění neslučitelná se životem. Šumperští kriminalisté tuto tragickou událost na základě dosud zjištěných informací šetří jako možnou sebevraždu. Provoz na železniční trati byl obnoven krátce před půl dvanáctou v noci,“ uvedla Jiřina Vybíhalová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Na druhý den zaplavily sociální sítě různé spekulace, ale také projevy soustrasti rodině. Jiří H. z Dobromilic byl totiž mezi omladinou na Prostějovsku velice dobře znám. „Byl to perfektní showman, pořádal diskotéky a rád bavil lidi,“ sdělil Večerníku mladík, který zemřelého znal velice dobře.
Co ale muže dohnalo k tak nešťastnému rozhodnutí? „Měl rakovinu a doktoři mu dávali dva až tři měsíce života. Navíc dlouhodobě neplatil alimenty na svoji malou dceru, za což byl odsouzen a měl nastoupit do vězení. Toto všechno se v něm asi nakupilo a nevěděl, jak dál,“ myslí si člověk z okruhu jeho známých.
Oblíbený diskžokej a bavič má pohřeb tuto středu 10. dubna v obřadní síni na Městském hřbitově v Prostějově.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments