Příjemnou noc, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Osm dní po katastrofální tragédii dvou děvčat u Pivína se další člověk z Prostějovska rozhodl ukončit svůj život pod koly vlaku. Jednatřicetiletý Jiří H. spáchal sebevraždu na kolejích železniční trati na Šumpersku. Večerník ví, co jej k tak zoufalému činu dohnalo...V neděli 31. března krátce po půl desáté večer přijali šumperští policisté oznámení o střetu osoby s vlakem, ke kterému došlo na železniční trati mezi stanicemi Šumperk a Bludov. „V poškozeném byl zjištěn jednatřicetiletý muž, který po střetu s vlakem utrpěl zranění neslučitelná se životem. Šumperští kriminalisté tuto tragickou událost na základě dosud zjištěných informací šetří jako možnou sebevraždu. Provoz na železniční trati byl obnoven krátce před půl dvanáctou v noci,“ uvedla Jiřina Vybíhalová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Na druhý den zaplavily sociální sítě různé spekulace, ale také projevy soustrasti rodině. Jiří H. z Dobromilic byl totiž mezi omladinou na Prostějovsku velice dobře znám. „Byl to perfektní showman, pořádal diskotéky a rád bavil lidi,“ sdělil Večerníku mladík, který zemřelého znal velice dobře.
Co ale muže dohnalo k tak nešťastnému rozhodnutí? „Měl rakovinu a doktoři mu dávali dva až tři měsíce života. Navíc dlouhodobě neplatil alimenty na svoji malou dceru, za což byl odsouzen a měl nastoupit do vězení. Toto všechno se v něm asi nakupilo a nevěděl, jak dál,“ myslí si člověk z okruhu jeho známých.
Oblíbený diskžokej a bavič má pohřeb tuto středu 10. dubna v obřadní síni na Městském hřbitově v Prostějově.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments