Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.10.2019
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Možná na nezkušenost, ale hlavně na rychlou jízdu, a navíc na mokré vozovce mezi Stařechovicemi a Kostelcem doplatila mladá řidička osobního vozidla. V zatáčce dostala smyk a v důsledku karambolu se v příkopu její auto převrátilo na střechu. Slečna měla ale štěstí, havárie jí nezpůsobila žádná vážná zranění.


„V pondělí 29. dubna o čtvrt na devět došlo na komunikaci mezi Stařechovicemi a Kostelcem na Hané k havárii osobního automobilu značky Hyundai. Dvaadvacetiletá řidička za slabého deště při průjezdu táhlou levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a na mokrém povrchu komunikace s vozidlem dostala smyk. V důsledku toho vozidlo vyjelo vpravo mimo komunikaci, kde narazilo do travnatého břehu a poté se převrátilo na střechu,“ popsal hrůzostrašně vypadající havárii František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Při havárii utrpěla mladá žena zranění, se kterým vyhledala lékařské ošetření. Ke zranění dalších osob nedošlo. „Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na třicet tisíc korun. Alkohol u řidičky policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Její přestupek vyřešili uložením pokuty v příkazním řízení,“ doplnil informace František Kořínek.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments