Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Možná na nezkušenost, ale hlavně na rychlou jízdu, a navíc na mokré vozovce mezi Stařechovicemi a Kostelcem doplatila mladá řidička osobního vozidla. V zatáčce dostala smyk a v důsledku karambolu se v příkopu její auto převrátilo na střechu. Slečna měla ale štěstí, havárie jí nezpůsobila žádná vážná zranění.


„V pondělí 29. dubna o čtvrt na devět došlo na komunikaci mezi Stařechovicemi a Kostelcem na Hané k havárii osobního automobilu značky Hyundai. Dvaadvacetiletá řidička za slabého deště při průjezdu táhlou levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a na mokrém povrchu komunikace s vozidlem dostala smyk. V důsledku toho vozidlo vyjelo vpravo mimo komunikaci, kde narazilo do travnatého břehu a poté se převrátilo na střechu,“ popsal hrůzostrašně vypadající havárii František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Při havárii utrpěla mladá žena zranění, se kterým vyhledala lékařské ošetření. Ke zranění dalších osob nedošlo. „Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na třicet tisíc korun. Alkohol u řidičky policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Její přestupek vyřešili uložením pokuty v příkazním řízení,“ doplnil informace František Kořínek.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments