Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Hned první den uplynulého týdne došlo přímo v křižovatce ve Výšovicích ke srážce osobního automobilu značky Škoda s obytnou dodávkou Fiat. Zraněna byla starší spolujezdkyně řidiče škodovky a do nemocnice odvezla sanitka i dvě malé děti.


„V pondělí šestého května po osmnácté hodině vjel osmasedmdesátiletý řidič obytného vozu do křižovatky ve směru od Vranovic-Kelčic proti dopravní značce ´Dej přednost v jízdě´ v době, kdy po hlavní silnici ve směru od Prostějova řídila čtyřiapadesátiletá žena osobní automobil. Došlo ke střetu přední části Fiatu s pravým bokem Fabie, která byla střetem odmrštěna a následně se převrátila na pravý bok,“ popsal kolizi František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Při dopravní nehodě utrpěla zranění pětasedmdesátiletá spolujezdkyně z osobního automobilu, s nímž byla převezena do prostějovské nemocnice. „K preventivnímu vyšetření tam byly otcem převezeny i dvě malé děti z osobního automobilu,“ doplnil Kořínek.
Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 80 000 korun. „Alkohol u obou řidičů policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ dodal policejní tiskový mluvčí. 

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments