Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 V polovině dubna došlo v Jungmannově ulici a posléze i ve Vodní ulici k zahoření kontejneru na tříděný odpad i popelnice. Žhář dosud nebyl odhalen. A předminulou neděli někdo podobný udeřil znovu! Tentokrát si někdo vybral umělohmotné kontejnery, které shořely na popel. Jak Večerníku prozradil jeden ze čtenářů, ve čtvrtek večer vzplál oheň i v Melantrichově ulici...


„V neděli pátého května krátce před půlnocí došlo v Říční ulici k zahoření dvou kontejnerů na odpad, které s obsahem úplně shořely. Od žáru ohně došlo i k poškození přilehlé budovy,“ popsal František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR pro Územní odbor Prostějov. „Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu poškození cizí věci, za což dosud neznámému pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok,“ prozradil Kořínek. Jak dodal, výše škody způsobené zničením kontejnerů a poškozením oplechování budovy, dveří, osvětlení a vypínače nebyla dosud přesně vyčíslena.
O případu v Melantrichově ulici Policie ČR neinformovala. „Hořelo zde ve čtvrtek o půl osmé večer. Byla to popelnice plná papíru u školního hřiště. Ani nechci domyslet, co by bylo, kdyby u toho zrovna byly děti a nějak je to postihlo,“ zavolal do redakce koncem uplynulého týdne jeden ze čtenářů, který se představil jako Luboš.
Už z předešlých případů je tak zřejmé, že v Prostějově jistojistě řádí nějaký žhář!


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments