Příjemnou noc, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

26 kaufNová obchodní zóna u prostějovského OBI slavnostně přivítá první zákazníky již ve čtvrtek 25. července. Zamířit budou moci jak do Kauflandu, tak i řady dalších prodejen. Možnost pochutnat si na osmaženém kuřeti z KFC pak dostanou až o pár dní později.

Pokud se někteří lidé domnívají, že je v Prostějově příliš mnoho supermarketů, tak vedení společnosti Kaufland mezi ně určitě nepatří. V jednom z jeho obchodů v prostějovské Okružní ulici je pravidelně plno. To byl zřejmě důvod, proč se ve městě rozhodlo ještě jeden supermarket otevřít. Jak už jsme několikrát informovali, druhý Kaufland bude stát v obchodní zóně hned vedle OBI. Kromě něj lidé budou moci v novém obchodním centru zamířit také do prodejny

s nábytkem a bytovými doplňky JYSK, která rovněž působí u současného Kauflandu. Dále zde budou dva obchody se sportovním oblečením Hervis sports a A3 Sport a obchod s elektronikou EURONICS, který se sem stěhuje z prostějovského Intersparu.

„Nákupní park Prostějov začne sloužit pětadvacátého července,“ uvedl  mluvčí společnosti Saller Group Jan Rödling, který rovněž potvrdil, že v něm lidé najdou pobočku sítě s rychlým občerstvením KFC nabízející pochoutky z kuřete. KFC však otevře o něco později.

Do Prostějova míří i další nadnárodní řetězec s rychlým občerstvením. Kam budou moci lidé skočit na hamburger od McDonald´s zatím jisté není. V souvislosti s tímto americkým řetězcem se nejčastěji skloňuje Zlatá brána, která po rozsáhlé rekonstrukci v listopadu otevře na místě bývalého Prioru.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-