Dobrý podvečer, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 K pořádné polízanici došlo minulé úterý odpoledne v Bedihošti. Neopatrný a zřejmě velmi rychle a riskantně jedoucí řidič škodovky vjel na středový ostrůvek, přičemž prorazil olejovou vanu svého vozidla. Olej vytekl na celou silnici a ta se na dobu dvou a půl hodiny stala nesjízdnou. Komunikaci dali do pořádku až hasiči.


„V úterý osmadvacátého května v šestnáct hodin řídil čtyřiatřicetiletý řidič obcí Bedihošť osobní automobil typu Škoda Octavia. V Prostějovské ulici na mokré vozovce nezvládl řízení a vyjel na středový ostrůvek, kde urazil dvě dopravní značky, poté zastavil u autobusové zastávky, popsal nehodu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Při dopravní nehodě došlo k proražení olejové vany vozidla a úniku oleje na komunikaci. „Olej učinil mokrou komunikaci nesjízdnou a provoz v místě musel být řízen kyvadlově ve druhém jízdním pruhu. Problém způsobený kombinací mokré vozovky a oleje se podařilo vyřešit až za přibližně dvě a půl hodiny,“ potvrdil Kořínek.
Provoz ve druhém jízdním pruhu se tak podařilo obnovit až v 17:32 hodin. „Ke zranění osob nedošlo, výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na padesát tisíc korun. Alkohol u řidiče policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Jeho přestupek vyřešili uložením pokuty,“ dodal policejní mluvčí.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments