Příjemnou noc, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Dvě řidičky osobních vozidel se předminulou neděli dostaly do potíží ve Winklerově ulici. Jedna z nich neopatrně couvala z parkovacího místa, přičemž si nevšimla projíždějící bílé škodovky. Druhá nedokázala včas zareagovat na nečekanou překážku a po srážce se její nová škodovka převrátila na bok. Je štěstí, že ani jedné ženě se nic nestalo. Při šetření nehody však policisté záhy přišli na jeden významný prohřešek. Jedna z žen totiž nemá řidičák!


„V neděli druhého června deset minut po sedmnácté hodině couvala ve Winklerově ulici šestadvacetiletá žena s automobilem značky Nissan z vjezdu rodinného domu na komunikaci. Při tom přehlédla po silnici od Trávnické ulice přijíždějící automobil typu Škoda Citigo. Došlo ke střetu levé zadní části Nissanu s pravou přední částí Škody. Po nárazu se automobil Škoda převrátil na levý bok a v této poloze se zastavil,“ popsal nehodu František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbou Prostějov.
Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo, na obou vozidlech vznikla hmotná škoda za 51 000 korun. „Alkohol u řidiček obou vozidel policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Žena za volantem Nissanu přiznala, že není držitelkou příslušného řidičského oprávnění. Z toho důvodu je podezřelá z přestupku podle zákona o silničním provozu, za který jí hrozí pokuta od pětadvaceti do padesáti tisíc korun a zákaz řízení na dobu od jednoho roku do dvou let,“ prozradil následky František Kořínek s tím, že přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments