Dobrý podvečer, dnes je sobota 17.8.2019
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tohle byl běh na hodně dlouhou trať. O záměru vybudovat benzínovou stanici v bezprostřední blízkosti „starého“ Kauflandu informoval Večerník již začátkem roku 2013. Trvalo tři roky, než se začala čerpací stanice stavět, a další tři roky, než byla letos v květnu otevřena.


Vybudovaná, nicméně neotevřená benzínka vzbuzovala mezi lidmi zájem. „Stanici jsem převzal po svém předchůdci. O přesných důvodech zdržení jejího otevření nic nevím. Každopádně nyní mohu říct, že v pondělí sedmadvacátého května jsme zahájili plný provoz,“ informoval Večerník provozní ředitel Milan Hanus s tím, že nově otevřená čerpací stanice funguje bez obsluhy, což snižuje provozní náklady a následně i cenu paliva. „Zatím je tady zákazníkům k dispozici brigádnice, která je v případě potřeby instruuje, jak palivo načerpat a řádně zaplatit,“ přidal Hanus.
Ujme se tato skoronovinka v Prostějově? „Benzínka mi ve městě sice nijak nechyběla, nicméně pokud na této nové budou benzín a nafta dlouhodobě levné a kvalitní, pak na ni určitě budu jezdit,“ vyjádřil se již před časem jeden z nakupujících Prostějovanů.
Bezobsluhovou čerpací stanici najdeme již poblíž VD Cíl v Olomoucké ulici.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 10:08

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments