Dobrý večer, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Tohle byl běh na hodně dlouhou trať. O záměru vybudovat benzínovou stanici v bezprostřední blízkosti „starého“ Kauflandu informoval Večerník již začátkem roku 2013. Trvalo tři roky, než se začala čerpací stanice stavět, a další tři roky, než byla letos v květnu otevřena.


Vybudovaná, nicméně neotevřená benzínka vzbuzovala mezi lidmi zájem. „Stanici jsem převzal po svém předchůdci. O přesných důvodech zdržení jejího otevření nic nevím. Každopádně nyní mohu říct, že v pondělí sedmadvacátého května jsme zahájili plný provoz,“ informoval Večerník provozní ředitel Milan Hanus s tím, že nově otevřená čerpací stanice funguje bez obsluhy, což snižuje provozní náklady a následně i cenu paliva. „Zatím je tady zákazníkům k dispozici brigádnice, která je v případě potřeby instruuje, jak palivo načerpat a řádně zaplatit,“ přidal Hanus.
Ujme se tato skoronovinka v Prostějově? „Benzínka mi ve městě sice nijak nechyběla, nicméně pokud na této nové budou benzín a nafta dlouhodobě levné a kvalitní, pak na ni určitě budu jezdit,“ vyjádřil se již před časem jeden z nakupujících Prostějovanů.
Bezobsluhovou čerpací stanici najdeme již poblíž VD Cíl v Olomoucké ulici.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments