Dobré ráno, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Jet na taneční zábavu na kole, to se nevyplácí. Tedy hlavně zpátky domů... Na to doplatil totálně opilý muž, který si po pádu z jízdního kola nabil pořádně nos a musel být sanitkou převezen do nemocnice. Policistům pak přiznal požití značného množství alkoholu.


„V neděli šestnáctého června hodinu a půl po půlnoci došlo na komunikaci v Hradčanech-Kobeřicích, při vjezdu od Dobromilic, k havárii padesátiletého cyklisty. Dle dosavadního šetření k havárii zřejmě došlo vlivem silné podnapilosti muže a bez cizího zavinění. Při pádu z kola muž utrpěl zranění, se kterým byl převezen do prostějovské nemocnice. Ke škodě na majetku nedošlo,“ řekl František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru Prostějov.
Provedenými dechovými zkouškami policisté u muže změřili hodnoty 2,81 a 2,77 promile alkoholu v dechu. „Se změřenými hodnotami cyklista souhlasil a přiznal, že během taneční zábavy v Dobromilicích vypil „asi tři piva“ a „nejméně tři“ odlivky peprmintového likéru. Kromě utrženého zranění je proto muž podezřelý z přestupku podle zákona o silničním provozu. Za ten mu hrozí pokuta od pětadvaceti do padesáti tisíc korun,“ dodal Kořínek.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments