Dobrý večer, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Jet na taneční zábavu na kole, to se nevyplácí. Tedy hlavně zpátky domů... Na to doplatil totálně opilý muž, který si po pádu z jízdního kola nabil pořádně nos a musel být sanitkou převezen do nemocnice. Policistům pak přiznal požití značného množství alkoholu.


„V neděli šestnáctého června hodinu a půl po půlnoci došlo na komunikaci v Hradčanech-Kobeřicích, při vjezdu od Dobromilic, k havárii padesátiletého cyklisty. Dle dosavadního šetření k havárii zřejmě došlo vlivem silné podnapilosti muže a bez cizího zavinění. Při pádu z kola muž utrpěl zranění, se kterým byl převezen do prostějovské nemocnice. Ke škodě na majetku nedošlo,“ řekl František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru Prostějov.
Provedenými dechovými zkouškami policisté u muže změřili hodnoty 2,81 a 2,77 promile alkoholu v dechu. „Se změřenými hodnotami cyklista souhlasil a přiznal, že během taneční zábavy v Dobromilicích vypil „asi tři piva“ a „nejméně tři“ odlivky peprmintového likéru. Kromě utrženého zranění je proto muž podezřelý z přestupku podle zákona o silničním provozu. Za ten mu hrozí pokuta od pětadvaceti do padesáti tisíc korun,“ dodal Kořínek.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments