Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na křižovatce přímo v centru Výšovic došlo ve středu 3. července po poledni k tvrdé srážce dvou osobních automobilů. Jeden z nich se dokonce převrátil přes střechu a dopadl na chodník. Čtyřčlenná osádka druhého vozidla byla s různými zraněními převezena do nemocnice, na autech vznikla celková škoda za více než půl milionu korun.

„Jednadvacetiletý řidič vozidla značky Ford do křižovatky od Vranovic-Kelčic směrem k Bedihošti proti dopravní značce ‚Dej přednost v jízdě‘ vjel v době, kdy tudy po hlavní komunikaci ve směru na Prostějov řídila dvaadvacetiletá řidička osobní automobil značky Volkswagen. V důsledku nedání přednosti řidičem Fordu došlo ke střetu přední částí Volkswagenu s bokem Fordu. Po nárazu se automobil Ford převrátil přes střechu a dopadl zpět na kola na chodník pro chodce vlevo mimo komunikaci. Automobil Volkswagen zastavil v pravém jízdním pruhu,“ popsal nehodu František Kořínek, tiskový mluvčí Policie ČR, územního odboru v Prostějově. Jak dodal, při dopravní nehodě všichni čtyři cestující z Volkswagenu utrpěli lehká zranění, se kterými byli převezeni do prostějovské nemocnice. „Řidič ani žádný ze dvou spolujezdců ve druhém vozidle zraněni nebyli. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 530 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami,“ dodal František Kořínek s tím, že přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. 


27 vysovice2


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments