Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Novou starostkou Hluchova se v průběhu uplynulého týdne stala Lenka Vyhlídalová. V této funkci nahradila Vladimíra Dvorského, který začátkem července zemřel.

Lenka Vyhlídalová dosud pro obec pracovala jako účetní. Její nominace byla logickou záležitostí. Do loňských komunálních voleb šla jako dvojka na vítězné kandidátce SNK Hluchov vedené právě starostou Vladimírem Dvorským. Získala v nich hned po něm druhý nejvyšší počet preferenčních hlasů. Zajímalo nás, s čím do nové funkce nastupuje. „Všechno je to teď hodně čerstvé. Aktuálně řešíme administrativní záležitosti, co se týče dalších záležitostí, k těm se ráda vyjádřím, ale až později,“ reagovala v průběhu uplynulého týdne na náš dotaz Lenka Vyhlídalová.
Do zastupitelstva obce byl uplynulé úterý místo Vladimíra Dvorského jmenován Robert Nevrlý. Ten šel do podzimních voleb jako pětka SNK Hluchov a díky preferenčním hlasům se po třech zvolených zastupitelích stal prvním náhradníkem této kandidátky.


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments