Dobrý večer, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Jak Večerník již podvakrát avizoval, v pondělí 12. srpna začíná druhá etapa výstavby autobusového terminálu na Floriánském náměstí. S tím souvisí rovněž veledůležité upozornění o celkové uzavírce Blahoslavovy ulice, která vejde v platnost právě od dnešního rána!


„Od pondělí dvanáctého až do soboty jedenatřicátého srpna bude zcela uzavřena Blahoslavova ulice, a to v úseku od rondelu na Přikrylově náměstí až po křižovatku u hudební školy na Jiráskově náměstí. Hlavní objízdná trasa povede přes severní obslužnou komunikaci přes Kosteleckou ulici zpět na Vápenici. Důvodem celkové uzavírky je vybudování nových autobusových zastávek a pokládka asfaltového povrchu na komunikaci okolo lázní,“ potvrdil Jiří Rozehnal (ANO 2011), náměstek prostějovského primátora pro stavební investice.
V souvislosti s uzavírkou Blahoslavovy ulice je nutné připomenout, že i nadále probíhá finále rekonstrukce Plumlovské ulice. „Nabrala dvouměsíční skluz, ale do konce října bude vše zdárně dokončeno. V době uzavírky Blahoslavovy ulice se řidiči dostanou na Plumlovskou ve směru z Palackého ulice. Plumlovská bude i nadále jednosměrně od centra města otevřena, s výjimkou termínu od sedmého do dvacátého října, kdy z důvodu pokládky nového asfaltového koberce bude uzavřena zcela,“ připomněl Rozehnal.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments