Příjemnou noc, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Jak Večerník již podvakrát avizoval, v pondělí 12. srpna začíná druhá etapa výstavby autobusového terminálu na Floriánském náměstí. S tím souvisí rovněž veledůležité upozornění o celkové uzavírce Blahoslavovy ulice, která vejde v platnost právě od dnešního rána!


„Od pondělí dvanáctého až do soboty jedenatřicátého srpna bude zcela uzavřena Blahoslavova ulice, a to v úseku od rondelu na Přikrylově náměstí až po křižovatku u hudební školy na Jiráskově náměstí. Hlavní objízdná trasa povede přes severní obslužnou komunikaci přes Kosteleckou ulici zpět na Vápenici. Důvodem celkové uzavírky je vybudování nových autobusových zastávek a pokládka asfaltového povrchu na komunikaci okolo lázní,“ potvrdil Jiří Rozehnal (ANO 2011), náměstek prostějovského primátora pro stavební investice.
V souvislosti s uzavírkou Blahoslavovy ulice je nutné připomenout, že i nadále probíhá finále rekonstrukce Plumlovské ulice. „Nabrala dvouměsíční skluz, ale do konce října bude vše zdárně dokončeno. V době uzavírky Blahoslavovy ulice se řidiči dostanou na Plumlovskou ve směru z Palackého ulice. Plumlovská bude i nadále jednosměrně od centra města otevřena, s výjimkou termínu od sedmého do dvacátého října, kdy z důvodu pokládky nového asfaltového koberce bude uzavřena zcela,“ připomněl Rozehnal.


Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments