Dobrý podvečer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Dokážete si představit, že byste skoro měsíc nejedli? Osmadvacet dní trvající hladovku, během níž pil pouze vodu, absolvoval minulý rok Vladimír Brunton z Kostelce na Hané. Skvělý fotograf tak chtěl kompletně očistit své tělo. Nápadně štíhlý muž dle svých slov už podobně dlouhou hladovku držet nehodlá.


Osmapadesátiletý Vladimír Brunton skončil s dlouhodobým hladověním loni 9. června. Tehdy při svých 175 centimetrech vážil necelých padesát kilogramů. Během měsíčního půstu tak zhubl více jak 15 kilogramů. Podle něj je přitom reálné, aby každý z nás bez jídla vydržel 40 dní. On sám se však už přibližovat k této hranici nehodlá.
„V uplynulém roce jsem prošel několika dalšími půsty, žádný z nich ovšem netrval déle než tři dny. Jinak už opět jím vše, občas si dám dokonce maso, které jsem v minulosti ze svého jídelníčku vypustil. Měsíční půst již zkoušet nebudu, a to hlavně kvůli tomu, že člověk od určité chvíle nemá dostatek energie na to, aby se mohl plnohodnotně věnovat své práci,“ prozradil Večerníku fotograf Vladimír Brunton na vernisáži své výstavy na zámku v Plumlově. (mls)

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments