Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dnešní mladí jsou na tom opravdu špatně... Nejenže v opilosti ničí, co jim přijde pod ruku, navíc jejich fyzická kondice nestačí ani na to, aby včas utekli. Svědčí o tom případ devatenáctiletého mladíka, který si to „rozdal“ ve čtvrtek těsně po půlnoci s reklamním poutačem PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.

Tři metry dlouhý banner ještě donedávna visel na bariéře vystavěné kolem areálu výstaviště Flora v Olomouci. „Ve čtvrtek několik minut po půlnoci ohlásil na městskou policii pracovník ostrahy výstaviště Flora, že v ulici Wolkerova chytil mladíka, který poškozoval reklamní plakát. Po příjezdu strážníci zjistili, že se jedná o devatenáctiletého mladíka ze Šumperska. Ten se k činu přiznal. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku bude po vyčíslení škody celá věc oznámena správnímu orgánu k dalšímu řešení,“ potvrdil událost Petr Čunderle, mluvčí Městské policie Olomouc.
Mladíka tak jeho noční „souboj“ s bannerem PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku přijde draho...

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments