Příjemnou noc, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Chybami se člověk učí... Lekci ohledně bezpečného rozestupu mezi vozidly získala uplynulou středu 4. září osmnáctiletá řidička BMW. Před čtrnáctou hodinou toho dne totiž došlo v Olomoucké ulici v Držovicích k dopravní nehodě tří osobních vozidel.


„Osmnáctiletá řidička automobilu značky BMW při jízdě směrem k Prostějovu nedodržela bezpečnou vzdálenost za jedoucím automobilem Škoda Fabia. Proto když řidička Fabie z důvodu vyvolaného provozem zastavila, nestihla řidička BMW na situaci reagovat a zezadu do Fabie narazila. Fabie byla nárazem odhozena dopředu, kde narazila do stojící Toyoty RAV4,“ popsal kolizi František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Při dopravní nehodě řidička Fabie utrpěla lehké zranění, ostatní účastníci vyvázli bez újmy. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 100 000 korun. „Alkohol u řidiček všech tří vozidel policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ dodal Kořínek. 

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments