Příjemnou noc, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Naštěstí jen planý poplach vzbudilo koncem uplynulého týdne oznámení na policejní linku o ztraceném chlapíkovi, který se vypařil z domova v Prostějovičkách a nikdo z blízkých o něm neměl sebemenšího tušení. A tak se rozjelo pátrání...


„Prostějovští policisté usilovně pátrají po sedmadvacetiletém muži z Prostějoviček. Obrátili se na ně rodinní příslušníci pohřešovaného s tím, že v pátek dopoledne kolem desáté hodiny odešel z místa bydliště pěšky směrem k obci Krumsín a dosud se nevrátil ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Podle nich je muž ve špatném psychickém stavu kvůli svým osobním problémům a rodina má obavy o jeho život a zdraví. Pohřešovaný u sebe nemá mobilní telefon. Mohl by se pohybovat někde na Prostějovsku, případně Vyškovsku,“ přistála v redakční poště uplynulý pátek 6. září po čtrnácté hodině zpráva Policie ČR.
K velké úlevě bylo o čtyři hodiny později mnohem lépe. „Pohřešovaného se podařilo vypátrat, je v pořádku,“ zaslala uklidňující e-mail Marie Šafářová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje a potvrdila odvolání pátrání.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments