Dobrý večer, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Vítejte v porodnici. Ta prostějovská měla ve čtvrtek po půl roce opět brány či spíše dveře dokořán. A lidé mohli nakouknout téměř všude. Ve vstupních sálech se jim dostalo informací stran dětské kosmetiky či výživy, další pak budoucí maminky a jejich partneři získali na porodním sále a v pokojích od sestřiček a doktorek. „Už jsem tu byla se sestrami, takže to tady celkem znám. Ty stánky jsou fajn, že je možné si tam leccos vyzkoušet. To je určitě velká výhoda,“ pochválila nepřeberné možnosti materiálů Michaela Koutná. PROSTĚJOVSKÝ Večerník se o zrodu nových životů přesvědčil na vlastní oči.Spolu s dalšími lidmi jsme si mohli prohlédnout porodní sály, pokoje včetně těch nadstandardních a zavítali jsme také přímo na novorozenecké oddělení. „Líbilo se mi tady. Překvapilo mě, že tu mají ty tři nadstandardy. To jsem netušila,“ poznamenala Marie, další z návštěvnic oddělení. To nabízí tři jednolůžkové nadstandardní pokoje. A celkově osmnáct lůžek. „Ale nemusíte se bát. Kdyby se nám naplnila kapacita, vypomohou nám na gynekologii,“ ubezpečila Večerník jedna ze sestřiček nastávající maminky. Ty se pak ve velkém vyptávaly na návštěvní hodiny, zázemí porodnice nebo na to, co si do ní vzít.
Den otevřených dveří se ve čtvrtek setkal s obrovským zájmem. A to už od samého začátku akce. Lidé do druhého patra nemocnice proudili ve velkém. „Jsem ráda, že lidé přijdou, že mají zájem o akci. Potom třeba budoucí rodiče vědí, do čeho jdou. Líbí se jim prostředí, chování našich pracovníků, a proto si pak třeba vyberou naši porodnici,“ uvedla vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Věra Tisoňová. „Evidujeme čím dál větší zájem. Teď jsme měli sto šedesát, minule zhruba sto třicet,“ dodala pak s tím, že zájem o akci konanou jednou za půl roku postupně roste.Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments