Dobré ráno, dnes je čtvrtek 13.8.2020
svátek slaví Alena,
zítra Alan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Vítejte v porodnici. Ta prostějovská měla ve čtvrtek po půl roce opět brány či spíše dveře dokořán. A lidé mohli nakouknout téměř všude. Ve vstupních sálech se jim dostalo informací stran dětské kosmetiky či výživy, další pak budoucí maminky a jejich partneři získali na porodním sále a v pokojích od sestřiček a doktorek. „Už jsem tu byla se sestrami, takže to tady celkem znám. Ty stánky jsou fajn, že je možné si tam leccos vyzkoušet. To je určitě velká výhoda,“ pochválila nepřeberné možnosti materiálů Michaela Koutná. PROSTĚJOVSKÝ Večerník se o zrodu nových životů přesvědčil na vlastní oči.Spolu s dalšími lidmi jsme si mohli prohlédnout porodní sály, pokoje včetně těch nadstandardních a zavítali jsme také přímo na novorozenecké oddělení. „Líbilo se mi tady. Překvapilo mě, že tu mají ty tři nadstandardy. To jsem netušila,“ poznamenala Marie, další z návštěvnic oddělení. To nabízí tři jednolůžkové nadstandardní pokoje. A celkově osmnáct lůžek. „Ale nemusíte se bát. Kdyby se nám naplnila kapacita, vypomohou nám na gynekologii,“ ubezpečila Večerník jedna ze sestřiček nastávající maminky. Ty se pak ve velkém vyptávaly na návštěvní hodiny, zázemí porodnice nebo na to, co si do ní vzít.
Den otevřených dveří se ve čtvrtek setkal s obrovským zájmem. A to už od samého začátku akce. Lidé do druhého patra nemocnice proudili ve velkém. „Jsem ráda, že lidé přijdou, že mají zájem o akci. Potom třeba budoucí rodiče vědí, do čeho jdou. Líbí se jim prostředí, chování našich pracovníků, a proto si pak třeba vyberou naši porodnici,“ uvedla vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Věra Tisoňová. „Evidujeme čím dál větší zájem. Teď jsme měli sto šedesát, minule zhruba sto třicet,“ dodala pak s tím, že zájem o akci konanou jednou za půl roku postupně roste.Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-