Dobré ráno, dnes je úterý 22.10.2019
svátek slaví Sabina,
zítra Teodor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Vítejte v porodnici. Ta prostějovská měla ve čtvrtek po půl roce opět brány či spíše dveře dokořán. A lidé mohli nakouknout téměř všude. Ve vstupních sálech se jim dostalo informací stran dětské kosmetiky či výživy, další pak budoucí maminky a jejich partneři získali na porodním sále a v pokojích od sestřiček a doktorek. „Už jsem tu byla se sestrami, takže to tady celkem znám. Ty stánky jsou fajn, že je možné si tam leccos vyzkoušet. To je určitě velká výhoda,“ pochválila nepřeberné možnosti materiálů Michaela Koutná. PROSTĚJOVSKÝ Večerník se o zrodu nových životů přesvědčil na vlastní oči.Spolu s dalšími lidmi jsme si mohli prohlédnout porodní sály, pokoje včetně těch nadstandardních a zavítali jsme také přímo na novorozenecké oddělení. „Líbilo se mi tady. Překvapilo mě, že tu mají ty tři nadstandardy. To jsem netušila,“ poznamenala Marie, další z návštěvnic oddělení. To nabízí tři jednolůžkové nadstandardní pokoje. A celkově osmnáct lůžek. „Ale nemusíte se bát. Kdyby se nám naplnila kapacita, vypomohou nám na gynekologii,“ ubezpečila Večerník jedna ze sestřiček nastávající maminky. Ty se pak ve velkém vyptávaly na návštěvní hodiny, zázemí porodnice nebo na to, co si do ní vzít.
Den otevřených dveří se ve čtvrtek setkal s obrovským zájmem. A to už od samého začátku akce. Lidé do druhého patra nemocnice proudili ve velkém. „Jsem ráda, že lidé přijdou, že mají zájem o akci. Potom třeba budoucí rodiče vědí, do čeho jdou. Líbí se jim prostředí, chování našich pracovníků, a proto si pak třeba vyberou naši porodnici,“ uvedla vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Věra Tisoňová. „Evidujeme čím dál větší zájem. Teď jsme měli sto šedesát, minule zhruba sto třicet,“ dodala pak s tím, že zájem o akci konanou jednou za půl roku postupně roste.Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments