Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 9.7.2020
svátek slaví Drahoslava,
zítra Libuše a Amálie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Koncem loňského října po desetiměsíční rekonstrukci opět otevřeli sokolovnu v Tištíně. S ročním odstupem Večerník zjišťoval, jak se naplnila očekávání, která do rekonstrukce objektu místní vkládali.

Po letech chátrání nabízí sokolovna v Tištíně už rok důstojné prostředí pro společenská setkání, sport i výuku tělocviku žáků místní základní školy. A skutečně to v ní žije. „Konalo se tu mimo jiné několik svateb, na jednu z nich dorazilo asi půldruhé srtovky hostů. Nejvíce lidí se sešlo asi na plesech, kdy v sokolovně tancovalo kolem dvou stovek návštěvníků,“ reagovala na dotaz Večernku starostka Tištína Alena Vágnerová.
Začátkem letošního října v sokolovně začal zcela nově působit kroužek florbalu pro děti od šesti až do 15 let. Nezapomíná se tam však ani na kulturu. „Nedlouho po svém otevření hostila sokolovna tři divadelní inscenace, na to bychom nyní rádi navázali,“ předeslala Alena Vágnerová s tím, že v pondělí 28. října zde proběhne operetní představení. 

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-