Příjemnou noc, dnes je pátek 22.11.2019
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Možná na poslední chvíli, ale přece. Vedení prostějovského magistrátu na svém zasedání přistoupilo k novému rozmístění stánků při letošním vánočním jarmarku u mobilního kluziště. Kromě jiného si radní od těchto změn slibují větší komfort pro všechny a rovněž snížení hlučnosti.

„Doposud se stávalo, že v prostoru kuželny poblíž radnice bylo málo místa na stolky s občerstvením a lidé neměli dostatek prostoru k jídlu. To vyřeší přesun tohoto typu stánků blíže k budově radnice a soustředění občerstvení do jednoho celku. Tento krok by mohl být přínosem také pro prodejce z toho důvodu, že občerstvení bude blíže u pódia, kde se obvykle shromažďuje více lidí a kde bude probíhat ještě rozsáhlejší kulturní program než dosud,“ prozradila náměstkyně primátora Milada Sokolová.
Část kuželny, konkrétně na straně lavičky se sochou Jiřího Wolkera, bude zaplněna pouze po jedné straně, další část kuželny blíže ke kluzišti pak bude v klasickém osazení stánků. „Další změna tkví ve výměně stánků s občerstvením, které byly umístěny poblíž obchodního centra u kluziště, kde docházelo k velké koncentraci hluku na jednom místě, za místa pro obsluhu kluziště,“ doplnila další změnu Sokolová s tím, že chybět pochopitelně při jarmarku nebudou klasické stánky s rukodělnými výrobky a sociální zařízení včetně toalety s tekoucí teplou vodou poblíž muzea. 45 kluziste1

Total Comments

  • Kendrion
  • Fischer Lokomotive
  • Interforst
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments