Příjemnou noc, dnes je středa 23.9.2020
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uplynulý pátek 1. listopadu byla ve Zlaté bráně slavnostně otevřena v pořadí už třetí pobočka občerstvení Mr. Sushito. Po Ostravě a Brně se dočkal i Prostějov. Dlouho očekávané otevření sklízelo úspěch už od ranních hodin, především během obědového menu se zaměstnanci nezastavili. Jen za dopoledne prodali přes sto jídel a celým obchodním centrem se kromě vůně nesla také výborná atmosféra.Radost návštěvníků pochvalujících si trošku jiné sushi, než na které dříve byli zvyklí, nezkazila ani chaotická situace v odpoledních hodinách. Po hlasitém zvuku sirény s doprovodným hlášením, že v obchodním centru vypukl požár, museli návštěvníci nejbližším východem ven bez použití výtahu a po vypnutých eskalátorech...
A proč jiné sushi? Hned při pohledu na nabídkovou tabuli poznáte sami, že klasických koleček rýže obalených v mořské řase plněných zeleninou a čerstvými mořskými plody se nedočkáte. Vlastně ano, ale v úplně jiné podobě, než jste možná čekali. Všechny tyto ingredience jsou totiž zabalené do řasy ve stylu burita, spojením slov SUSHI a BURITO právě vznikl název Mr. Sushito. Není to ale jen sushi v této podobě, jelikož je sortiment opravdu široký a nabídne i bohaté mísy plné zeleniny, salátu, ale hlavně denně čerstvých mořských plodů, masa a bezlepkových polévek. A ten, kdo není hladový, si může vychutnat výbornou kávu nebo ovocné limonády.
„Nechali jsme se s bratrem inspirovat v zahraničí, kde jsme tuto podobu sushi zkusili poprvé. Velice nás to nadchlo. V Česku nic takového nebylo a chtěli jsme být první, což se nám povedlo,“ pousmál se David Moravec, marketingový a provozní manažer. „Začali jsme sushito připravovat v malé domácí kuchyňce a natolik nás to chytlo, že jsme do toho vlítli po hlavě, načež záhy otevřeli první pobočku Mr. Sushito v Ostravě. Druhá pobočka na sebe dlouho nenechala čekat, otevřeli jsme v Brně. Ta sklízela také obrovský úspěch, takže jsme zacílili na půl cesty mezi Ostravou a Brnem a vrhli se na v pořadí třetí pobočku zde v Prostějově,“ nastínil cestu na Hanou jeden z majitelů. „Rozhodně to ale není naše konečná zastávka. Už teď víme, že porosteme, chceme být ve všech krajích po celé republice a časem i u našich sousedů. Náš sortiment je opravdu široký a můžeme cílit na jakoukoliv skupinu, jelikož si u nás každý přijde na to svoje. Nejsme klasické sushi, jsme Mr. Sushito,“ vzkazuje Moravec.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-