Příjemnou noc, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uplynulý pátek 1. listopadu byla ve Zlaté bráně slavnostně otevřena v pořadí už třetí pobočka občerstvení Mr. Sushito. Po Ostravě a Brně se dočkal i Prostějov. Dlouho očekávané otevření sklízelo úspěch už od ranních hodin, především během obědového menu se zaměstnanci nezastavili. Jen za dopoledne prodali přes sto jídel a celým obchodním centrem se kromě vůně nesla také výborná atmosféra.Radost návštěvníků pochvalujících si trošku jiné sushi, než na které dříve byli zvyklí, nezkazila ani chaotická situace v odpoledních hodinách. Po hlasitém zvuku sirény s doprovodným hlášením, že v obchodním centru vypukl požár, museli návštěvníci nejbližším východem ven bez použití výtahu a po vypnutých eskalátorech...
A proč jiné sushi? Hned při pohledu na nabídkovou tabuli poznáte sami, že klasických koleček rýže obalených v mořské řase plněných zeleninou a čerstvými mořskými plody se nedočkáte. Vlastně ano, ale v úplně jiné podobě, než jste možná čekali. Všechny tyto ingredience jsou totiž zabalené do řasy ve stylu burita, spojením slov SUSHI a BURITO právě vznikl název Mr. Sushito. Není to ale jen sushi v této podobě, jelikož je sortiment opravdu široký a nabídne i bohaté mísy plné zeleniny, salátu, ale hlavně denně čerstvých mořských plodů, masa a bezlepkových polévek. A ten, kdo není hladový, si může vychutnat výbornou kávu nebo ovocné limonády.
„Nechali jsme se s bratrem inspirovat v zahraničí, kde jsme tuto podobu sushi zkusili poprvé. Velice nás to nadchlo. V Česku nic takového nebylo a chtěli jsme být první, což se nám povedlo,“ pousmál se David Moravec, marketingový a provozní manažer. „Začali jsme sushito připravovat v malé domácí kuchyňce a natolik nás to chytlo, že jsme do toho vlítli po hlavě, načež záhy otevřeli první pobočku Mr. Sushito v Ostravě. Druhá pobočka na sebe dlouho nenechala čekat, otevřeli jsme v Brně. Ta sklízela také obrovský úspěch, takže jsme zacílili na půl cesty mezi Ostravou a Brnem a vrhli se na v pořadí třetí pobočku zde v Prostějově,“ nastínil cestu na Hanou jeden z majitelů. „Rozhodně to ale není naše konečná zastávka. Už teď víme, že porosteme, chceme být ve všech krajích po celé republice a časem i u našich sousedů. Náš sortiment je opravdu široký a můžeme cílit na jakoukoliv skupinu, jelikož si u nás každý přijde na to svoje. Nejsme klasické sushi, jsme Mr. Sushito,“ vzkazuje Moravec.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments