Dobré ráno, dnes je středa 19.2.2020
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uplynulý pátek 1. listopadu byla ve Zlaté bráně slavnostně otevřena v pořadí už třetí pobočka občerstvení Mr. Sushito. Po Ostravě a Brně se dočkal i Prostějov. Dlouho očekávané otevření sklízelo úspěch už od ranních hodin, především během obědového menu se zaměstnanci nezastavili. Jen za dopoledne prodali přes sto jídel a celým obchodním centrem se kromě vůně nesla také výborná atmosféra.Radost návštěvníků pochvalujících si trošku jiné sushi, než na které dříve byli zvyklí, nezkazila ani chaotická situace v odpoledních hodinách. Po hlasitém zvuku sirény s doprovodným hlášením, že v obchodním centru vypukl požár, museli návštěvníci nejbližším východem ven bez použití výtahu a po vypnutých eskalátorech...
A proč jiné sushi? Hned při pohledu na nabídkovou tabuli poznáte sami, že klasických koleček rýže obalených v mořské řase plněných zeleninou a čerstvými mořskými plody se nedočkáte. Vlastně ano, ale v úplně jiné podobě, než jste možná čekali. Všechny tyto ingredience jsou totiž zabalené do řasy ve stylu burita, spojením slov SUSHI a BURITO právě vznikl název Mr. Sushito. Není to ale jen sushi v této podobě, jelikož je sortiment opravdu široký a nabídne i bohaté mísy plné zeleniny, salátu, ale hlavně denně čerstvých mořských plodů, masa a bezlepkových polévek. A ten, kdo není hladový, si může vychutnat výbornou kávu nebo ovocné limonády.
„Nechali jsme se s bratrem inspirovat v zahraničí, kde jsme tuto podobu sushi zkusili poprvé. Velice nás to nadchlo. V Česku nic takového nebylo a chtěli jsme být první, což se nám povedlo,“ pousmál se David Moravec, marketingový a provozní manažer. „Začali jsme sushito připravovat v malé domácí kuchyňce a natolik nás to chytlo, že jsme do toho vlítli po hlavě, načež záhy otevřeli první pobočku Mr. Sushito v Ostravě. Druhá pobočka na sebe dlouho nenechala čekat, otevřeli jsme v Brně. Ta sklízela také obrovský úspěch, takže jsme zacílili na půl cesty mezi Ostravou a Brnem a vrhli se na v pořadí třetí pobočku zde v Prostějově,“ nastínil cestu na Hanou jeden z majitelů. „Rozhodně to ale není naše konečná zastávka. Už teď víme, že porosteme, chceme být ve všech krajích po celé republice a časem i u našich sousedů. Náš sortiment je opravdu široký a můžeme cílit na jakoukoliv skupinu, jelikož si u nás každý přijde na to svoje. Nejsme klasické sushi, jsme Mr. Sushito,“ vzkazuje Moravec.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments