Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Minulou středu 6. listopadu došlo mezi obcemi Měrovice nad Hanou a Dlouhá Ves k havárii osobního automobilu. Zřejmě příliš rychle tamtudy jel řidič škodovky, který se po smyku s autem třikrát převrátil v poli vedle silnice...

„Osmačtyřicetiletý řidič Škody Octavie podle prvotního šetření nepřizpůsobil kolem sedmnácté hodiny na komunikaci rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a po projetí levotočivou zatáčkou dostal s vozidlem smyk,“ potvrdil událost František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Neovladatelné auto poté vyjelo do protisměru a následně vlevo mimo komunikaci. „Po vyjetí na nezpevněný povrch se automobil třikrát převrátil přes střechu a v poloze na kolech zastavil na poli. Při havárii řidič i jeho spolujezdec utrpěli zranění, se kterými byli převezeni do prostějovské nemocnice,“ informoval Kořínek.
Ke zranění dalších osob nedošlo a výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun. „Alkohol u řidiče policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění nehody jsou pak předmětem dalšího šetření,“ dodal policejní mluvčí. 

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments