Příjemnou noc, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v úterý 5. listopadu přesně v 18.05 hodin, a od které řidič osobního vozidla po sražení cyklisty ujel. Strážci dopravního pořádku předem děkují za informace, které by mohly pomoci nehodu vyšetřit a hlavně zjistit jejího viníka.

„Po ulici Průmyslová v Prostějově jel v úterý pátého listopadu pět minut po osmnácté hodině na jízdním kole třiačtyřicetiletý cyklista ve směru k ulici Vrahovická. Z areálu firmy Maier vyjížděl řidič osobního vozidla na hlavní ulici a nedal cyklistovi přednost. Došlo mezi nimi ke kolizi, po které muž z kola upadl na komunikaci. Řidič vozidla nezastavil a pokračoval dál směrem k ulici Kralická,“ popsal kolizi s neradostným průběhem František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje pro Územní odbor Prostějov.
Při pádu vznikla cyklistovi hmotná škoda na kole a na telefonu v předběžné výši 5 000 korun. Zranění na místě neuplatňoval a alkohol před jízdou nepil. „Nehoda je nadále v šetření a po řidiči osobního vozidla pátráme. Proto se obracíme i na případné svědky uvedené dopravní nehody, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k nehodě, aby nás kontaktovali na lince 974 781 251 nebo 735 788 541, případně na lince 158. Jakékoliv poznatky k řidiči i vozidlu nám pomohou s objasněním případu,“ apeluje na veřejnost mluvčí prostějovské policie.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments