Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zimní sezóna už klepe na dveře, a tak v areálech už přípravy jedou naplno. Vidět je to například i v Kladkách na Prostějovsku, jednom z nejníže položených skiareálů v kraji. I tam už se chystají na zimu a plánují, jak by zhruba mohla sezóna vypadat.

„Řešíme například výměnu lana na pomě, dále už jsme upravili svah. Provádějí se revize na vleku či zasněžování,“ prozradil Večerníku za provozovatele vleku Jiří Křeček.
S jakými novinkami mohou lyžaři pro blížící se sezónu počítat? „Parkoviště je zpevněné a nová je asfaltová příjezdová cesta,“ uvedl Křeček. Ceny podle jeho slov zatím areál zvyšovat nehodlá, dospělého by tak i letos měla celodenní jízdenka stát 380 korun, dítě o 100 korun méně.
Otázkou ovšem je, zda se vůbec letos vleky rozjedou. Teplejší počasí už nejednou v Kladkách nadělalo vrásky. Příkladem může být minulá zima, sezóna v Kladkách začala až v lednu a skončila už 24. února.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments