Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Na úterý 3. prosince svolal prostějovský primátor František Jura letos předposlední zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov. To mělo být původně věnováno čistě schvalování rozpočtu města na rok 2020, ovšem do programu přibyla ještě další témata.


„Tím hlavním je samozřejmě projednání a schválení třetího a závěrečného návrhu rozpočtu Prostějova na příští rok. Z důvodu, že nás tlačí čas, jsme do programu zastupitelstva zařadili i jednání o návrhu nové vyhlášky města o používání zábavní pyrotechniky, dále vyhlášky o regulaci a provozování hazardních her, vyhlášky o místním poplatku za provoz, shromažďování, sběru, přepravy, třídění a využívání a odstraňování komunálních odpadů a také vyhlášky o místním poplatku ze psů, o jejich evidenci. Před povinným bodem programu zastupitelstva, což jsou dotazy a připomínky, budeme ještě jednat o petici občanů za zákaz používání glyfosátu a škodlivých látek k hubení plevele ve městě,“ prozradil František Jura (ANO 2011), primátor statutárního města Prostějova.
Úterní jednání prostějovského zastupitelstva začíná už v deset hodin dopoledne, je samozřejmě jako vždy veřejnosti přístupné a navíc ho opět můžete sledovat živě díky přímému přenosu na webových stránkách města.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments