Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Nepříjemné nadělení... Minulou středu vtrhli do známé prodejny v „Moravě“ inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Jejich zjištění bylo alarmující. V obchodě i skladových prostorách se povalovaly chcíplé myši, na zemi i v regálech byl nalezen trus, který nikdo neuklízel. Verdikt byl okamžitý a jednoznačný – ZAVÍRÁME!Zpráva o kontrole se na internetových stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce objevila ihned poté, co kontroloři nechali ve středu 27. listopadu prodejnu Potravin Enapo v Olomoucké ulici v Prostějově uzavřít. „Důvodem je výskyt myšího trusu a dokonce mrtvých myší! Provozovna není zabezpečená před pronikáním škůdců a je zde výrazně zanedbaný úklid. Rovněž poukazujeme na výrazné znečištění všech prostor a nečistoty na podlaze,“ uvádí inspektoři drsná zjištění.
Na dveřích oblíbené prodejny, kterou Prostějované dobře znají už z doby socialismu pod názvem ´Morava´, a která přežila i současnou konkurenci všudypřítomných supermarketů, visí stále zámek. Pro zákazníky tam není k mání ani žádné vyrozumění, kdy bude obchod znovu otevřen. Potraviny Enapo podle cedule na dveřích provozuje společnost Rosa market z Kroměříže. Ovšem při vší snaze se Večerníku během uplynulého víkendu nepodařilo odpovědné zástupce provozovatele kontaktovat. Telefon zákaznické linky společnosti nikdo nebral a hluchá zůstala i pevná linka s jediným zveřejněným kontaktem na provozovatele.
„Chodím sem nakupovat každý den, kdo by se v mém věku štrachal někam do supermarketu. Samého mě překvapilo, že je zavřeno. Myší trus, říkáte? No, on to není zrovna nejčistší obchod, ale já jsem tu vždycky koupil, co jsem potřeboval,“ svěřil se Večerníku v sobotu dopoledne senior, který postával u Moravy a sám marně lomcoval madlem u dveří.


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments