Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Státní Agentura pro podnikání a inovace začala od 6. ledna 2020 přijímat žádosti firem o dotace na nákup elektromobilů, budování neveřejných dobíjecích stanic, na zavádění technologií pro akumulaci energie a získávání druhotných surovin pro další zpracování. Podniky mohou o podporu žádat do 28. května 2020, stát pro ně vyčlenil celkem 600 mil. Kč. Podrobné informace www.agentura-api.org/cs/programy-podpory/nizkouhlikove-technologie/19602-2/.Seminář eNeschopenka

Nenechejte si ujít seminář k aktuální legislativní úpravě v rámci nemocenského pojištění – „eNeschopenka“, který se uskuteční 3. února 2020 od 9.00 hodin v Národním domě Prostějov.
Součástí programu bude vlastní projekt elektronické neschopenky – seznámení s právní úpravou a popisem technického řešení, dále pak aktuality z nemocenského pojištění, zaměstnávání malého rozsahu, pravděpodobný příjem a dlouhodobé ošetřovné. Přednášejícím bude Bc. Vítězslav Čech, který spojil svůj profesní život s oblastí nemocenského pojištění. Pracoval v různých řídicích funkcích na Okresní správě sociálního zabezpečení v Třebíči a v současné době pracuje jako metodik nemocenského pojištění pracoviště ČSSZ Brno. Má v nemocenském pojištění více než dvacetiletou praxi. Je i zkušeným lektorem spolupracujícím s řadou vzdělávacích institucí.
Bližší informace www.ohkpv.cz.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments