Dobrý podvečer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Přes plnou čáru na silnici mohou předjíždět jen kaskadéři nevážící si života. Jedním z nich je zřejmě pětatřicetiletý šofér, který si komunikaci mezi Kostelcem na Hané a Hluchovem spletl se závodní dráhou.


Ve čtvrtek 9. ledna před čtrnáctou hodinou došlo na komunikaci mezi Kostelcem na Hané a Hluchovem k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. „Dle prvotního oznámení a provedeného šetření měl pětatřicetiletý řidič Opelu Zafira v mírné pravotočivé zatáčce, v místě s podélnou čarou souvislou, předjíždět před ním jedoucí osobní automobil. Při tomto manévru mu však od Hluchova do protisměru vyjela Škoda Octavia, střetu se řidič Opelu pokusil zabránit zařazením před předjížděné vozidlo, ale kontaktu s protijedoucím se mu již zabránit nepodařilo. Po bočním nárazu vozidel Škoda Octavia vyjela vpravo mimo komunikaci do příkopu a následně do pole. Opel zastavil na komunikaci,“ popsal kolizi František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
„Sedmačtyřicetiletá řidička Octavie při nehodě utrpěla zranění, se kterým byla převezena do prostějovské nemocnice. Ke zranění dalších osob naštěstí nedošlo,“ prozradil Kořínek s tím, že výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc korun. „Alkohol u obou řidičů policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami,“ dodal policejní mluvčí.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments