Dobrý večer, dnes je neděle 16.2.2020
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Zřejmě nezkušenost, ale podle všeho hlavně nepřiměřeně rychlá jízda. Každopádně mladá dívka nezvládla minulý čtvrtek jízdu za volantem škodovky po silnici z Určic na Prostějov a skončila s autem na střeše v poli. Lékaři zraněnou ženu převezli do nemocnice.


„Ve čtvrtek šestnáctého ledna deset minut před půl osmou ráno došlo mezi Určicemi a Prostějovem k havárii osobního automobilu. Dvacetiletá řidička Škody Fabie nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a v levotočivé zatáčce dostala smyk. V důsledku toho neovladatelný automobil vyjel vlevo mimo komunikaci, kde se převrátil na střechu. Řidička při havárii utrpěla zranění, s nímž byla převezena do prostějovské nemocnice,“ konstatoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Ke zranění dalších osob nedošlo. „Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na padesát tisíc korun. Alkohol u řidičky policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Její přestupek pak vyřešili na místě uložením pokuty v příkazním řízení,“ přidal policejní mluvčí.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI NA SÉPCE?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments