Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Zřejmě nezkušenost, ale podle všeho hlavně nepřiměřeně rychlá jízda. Každopádně mladá dívka nezvládla minulý čtvrtek jízdu za volantem škodovky po silnici z Určic na Prostějov a skončila s autem na střeše v poli. Lékaři zraněnou ženu převezli do nemocnice.


„Ve čtvrtek šestnáctého ledna deset minut před půl osmou ráno došlo mezi Určicemi a Prostějovem k havárii osobního automobilu. Dvacetiletá řidička Škody Fabie nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a v levotočivé zatáčce dostala smyk. V důsledku toho neovladatelný automobil vyjel vlevo mimo komunikaci, kde se převrátil na střechu. Řidička při havárii utrpěla zranění, s nímž byla převezena do prostějovské nemocnice,“ konstatoval František Kořínek, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.
Ke zranění dalších osob nedošlo. „Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na padesát tisíc korun. Alkohol u řidičky policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Její přestupek pak vyřešili na místě uložením pokuty v příkazním řízení,“ přidal policejní mluvčí.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments