Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

S účinností od 18. 3. 2020 omezuje OHK v Prostějově až do odvolání provoz služeb:
Ověřování certifikátů o původu zboží – provoz pouze během dopoledních hodin 8.00 – 12.00 hodin, ve výjimečných případech do 14.00 hodin, ale to pouze po předchozí telefonické domluvě.


CZECHPOINT – pro veřejnost uzavřen, služby poskytovány jen ve výjimečných případech zástupcům firem, a to pouze na základě předchozího objednání (tel. č.: 604 403 345, 775 208 220).
Aktuální informace pro podnikatele v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 jsou průběžně aktualizovány na stránkách: www.ohkpv.cz či www.komora.cz.
V případě konkrétních dotazů souvisejících s aktuální situací volejte na tel. č.: 604 403 345 – Helena Chalánková, ředitelka OHK nebo pošlete svůj dotaz e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Informační linka Ministerstva průmyslu a obchodu pro živnostníky a podnikatele: tel. č.: 224 854 444.
Informační linka Ministerstva dopravy k mimořádným opatřením v mezinárodní dopravě: tel. č.: 225 131 810.
Helena Chalánková, ředitelka OHK v Prostějově

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar