Dobré ráno, dnes je středa 15.7.2020
svátek slaví Jindřich,
zítra Luboš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 reality_showPrvní gay ve Výměně manželek a rodák z Prostějova Petr Kučera perfektně zvládl neznámé prostředí, tři děti i náročný chod domácnosti. Zdeňka Soušková z Kralic na Hané ve VyVolených má za (nebo ještě před?) sebou „románek“ se svalnatým Thomasem. Přesto se Zdeňka po pár sklenkách pustila do divokého líbání s lesbičkami Pavlínou a Mirkou. Experti ze sázkové kanceláře Fortuna navzdory tomu právě ji tipují jako hlavní favoritku celých VyVolených...

Jak je vidět, Prostějované v populárních reality show prostě umí chodit!

Expert Fortuny: „Slečna Soušková VyVolené vyhraje!“

Čtyřiadvacetiletá Zdeňka Soušková z Kralic na Hané se pěkně vybarvila! Na svojí cestě za pěti miliony korun, které získá vítěz „primácké“ reality show VyVolení, je ochotná udělat téměř cokoliv. Po hodně odvážném flirtu se svalovcem Thomasem rozjela během bujarého večírku divokou líbačku s lesbičkami Pavlínou a Mirkou...

Zdeňka Soušková ve vile řádí jako zjednaná. Její poprsí, na které je hrdá víc než na cokoliv jiného, už měl v rukou mimo jiné i Vladko Dobrovodský. „Nic to se mnou nedělá,“ reagoval homosexuální vítěz první řady VyVolených poté, co osahal umělá ňadra. 

Ovšem Zdenčiny „čtyřky“ naopak nenechávají v klidu osmatřicetiletého svalovce Thomase, který o rodačce z Kralic prohlásil, že je jeho rajským ostrovem v nebezpečném oceánu vily, kde se necítí vůbec dobře. „Přežívám tu hlavně díky tobě,“ svěřil se Zdeňce. K tomu přihodil pár komplimentů ze světa zvířat, jako například: „Máš oči jako žabička...“ či  „Při pohledu na tebe jsem se cítil jako raněná srna...“ Prostě bylo jasné, že jeho srdce tluče už jen pro „naši“ Zdeňku. A to i přesto, že si tím zadělal na pořádné problémy se svojí mladičkou přítelkyní Sabinou, která mu už přes TV Prima s očividně zlomeným srdcem vzkázala: „Taky nejsi jediný chlap na světě...“

Sázka na Zdeňku se však Thomasovi vůbec  nevyplatila. Sice se jí dostal už „pod peřinu“, ale tím to celé skončilo. Nyní může jen litovat, že na tuto hru přistoupil. Po jednom z mejdanů se totiž rozjely divoké líbačky mezi Zdeňkou a lesbickým párem, který tvoří Mirka a Pavla. A určitě nejsou tyto okamžiky jen tak náhodné. Zdá se totiž, že Zdeňka něžnosti se ženami za mužské objetí vymění dobrovolně a ráda. Na druhou stranu při hře na pravdu odpověděla ANO na otázku dnes již vyřazeného „Eli Niňa“, jestli má ráda anál... Holt, sex je, jak už to bývá, ústředním prostředníkem všech debat a celého dění.

Nelze se tak ani moc divit, že experti ze sázkové kanceláře Fortuna Zdeňku v tuto chvíli favorizují na celkovou vítězku čtvrté řady VyVolených. „U drtivé většiny reality show platí v Česku jedno pravidlo a to, že „favorit nevyhrává“. Vítěz první řady Vyvolených Vladko je sice aktuálně favoritem, ale jen stěží se dá uvěřit, že by hysterický kudrnáč ovládl Vyvolené i podruhé. Třikrát po sobě navíc Vyvolené vyhrál muž, tentokrát by se mohla z výhry radovat žena, třeba Zdeňka Soušková. Ta má navíc už za sebou i jedno lechtivé extempore, které mohlo oslovit jak dámy, tak pány..,“ vyjádřili se experti ze sázkové kanceláře Fortuna.

A tak pokud si na zástupkyni prostějovského regionu aktuálně vsadíte stovku, vyhrajete osminásobek. Co chtít víc..?

Aktuální děj z vily můžete nadále sledovat každý den na kanálech TV Prima, nebo bez přestávky prostřednictvím živého vysílání na www.iprima.cz!

Petr Kučera se stal první „VYMĚNĚNOU GAY MANŽELKOU“

Tak tohle tady ještě nebylo! V populární reality show Výměna manželek, kterou vysílá TV Nova, se v pátek objevil historicky první gay pár! A vůbec první vyměněnou manželkou mužského rodu se stal Petr Kučera, rodák z Prostějova. Na televizní obrazovce pak  předvedl, že i muž je schopen plnohodnotně zvládnout domácí práce a péči o tři děti...

Diváci reality show Výměna manželek zažili v pátek mírný šok. Do domácnosti Jiřího Hlavatého místo manželky Terezy nastoupil Petr Kučera. Rodák z Prostějova totiž už čtyři roky žije se svým přítelem v Olomouci. Do pořadu se přihlásili, aby vyzkoušeli něco nového. Přitom právě Petr Kučera má ve společné domácnosti na starosti úklid, praní, žehlení a další „ženské“ práce. Proto to byl právě on, kdo byl „vyměněn“. Tolerantní Jiří Novotný Petra k sobě domů přijal bez větších problémů. Pouze jeho děti byly trošku vykulené, když místo maminky dorazil chlap...

Jejich vlastní matka Tereza se do Výměny přihlásila hlavně pro to, aby svému muži ukázala, jak je toho na ni moc. Přitom právě ona z celé reality show nakonec nevyšla příliš dobře. Petr Kučera totiž její roli během celého týdne zvládal výrazně lépe než ona sama. Kromě domácnosti si poradil i s hyperaktivní dcerou Valerií. Kde na to bral čas? Na rozdíl od Terezy totiž Petr trávil podstatně méně času na sociálních sítích.... „Pokud bych se někdy náhodou rozvedl, tak si po této zkušenosti do domácnosti vezmu raději chlapa,“ vysekl mu poklonu Jiří Hlavatý.

Celá týdenní Výměna manželek celkově působila jako ukázka toho, že i homosexuální páry jsou schopny poradit si s vedením domácnosti a výchovou děti. Poněkud kýčovitě však působilo, když oba Petrové v samotném závěru ohlásili společnou svatbu, kterou už ostatně v Olomouci měli. Bude-li se jim však i nadále dařit tak, jak to v televizi vypadalo, že se jim stále daří, pak je jim skutečně co závidět...

Znáte Petra Kučeru? A skutečně je tak dobrá „manželka“? Napište nám e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-