Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 21.11.2019
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 reality_showPrvní gay ve Výměně manželek a rodák z Prostějova Petr Kučera perfektně zvládl neznámé prostředí, tři děti i náročný chod domácnosti. Zdeňka Soušková z Kralic na Hané ve VyVolených má za (nebo ještě před?) sebou „románek“ se svalnatým Thomasem. Přesto se Zdeňka po pár sklenkách pustila do divokého líbání s lesbičkami Pavlínou a Mirkou. Experti ze sázkové kanceláře Fortuna navzdory tomu právě ji tipují jako hlavní favoritku celých VyVolených...

Jak je vidět, Prostějované v populárních reality show prostě umí chodit!

Expert Fortuny: „Slečna Soušková VyVolené vyhraje!“

Čtyřiadvacetiletá Zdeňka Soušková z Kralic na Hané se pěkně vybarvila! Na svojí cestě za pěti miliony korun, které získá vítěz „primácké“ reality show VyVolení, je ochotná udělat téměř cokoliv. Po hodně odvážném flirtu se svalovcem Thomasem rozjela během bujarého večírku divokou líbačku s lesbičkami Pavlínou a Mirkou...

Zdeňka Soušková ve vile řádí jako zjednaná. Její poprsí, na které je hrdá víc než na cokoliv jiného, už měl v rukou mimo jiné i Vladko Dobrovodský. „Nic to se mnou nedělá,“ reagoval homosexuální vítěz první řady VyVolených poté, co osahal umělá ňadra. 

Ovšem Zdenčiny „čtyřky“ naopak nenechávají v klidu osmatřicetiletého svalovce Thomase, který o rodačce z Kralic prohlásil, že je jeho rajským ostrovem v nebezpečném oceánu vily, kde se necítí vůbec dobře. „Přežívám tu hlavně díky tobě,“ svěřil se Zdeňce. K tomu přihodil pár komplimentů ze světa zvířat, jako například: „Máš oči jako žabička...“ či  „Při pohledu na tebe jsem se cítil jako raněná srna...“ Prostě bylo jasné, že jeho srdce tluče už jen pro „naši“ Zdeňku. A to i přesto, že si tím zadělal na pořádné problémy se svojí mladičkou přítelkyní Sabinou, která mu už přes TV Prima s očividně zlomeným srdcem vzkázala: „Taky nejsi jediný chlap na světě...“

Sázka na Zdeňku se však Thomasovi vůbec  nevyplatila. Sice se jí dostal už „pod peřinu“, ale tím to celé skončilo. Nyní může jen litovat, že na tuto hru přistoupil. Po jednom z mejdanů se totiž rozjely divoké líbačky mezi Zdeňkou a lesbickým párem, který tvoří Mirka a Pavla. A určitě nejsou tyto okamžiky jen tak náhodné. Zdá se totiž, že Zdeňka něžnosti se ženami za mužské objetí vymění dobrovolně a ráda. Na druhou stranu při hře na pravdu odpověděla ANO na otázku dnes již vyřazeného „Eli Niňa“, jestli má ráda anál... Holt, sex je, jak už to bývá, ústředním prostředníkem všech debat a celého dění.

Nelze se tak ani moc divit, že experti ze sázkové kanceláře Fortuna Zdeňku v tuto chvíli favorizují na celkovou vítězku čtvrté řady VyVolených. „U drtivé většiny reality show platí v Česku jedno pravidlo a to, že „favorit nevyhrává“. Vítěz první řady Vyvolených Vladko je sice aktuálně favoritem, ale jen stěží se dá uvěřit, že by hysterický kudrnáč ovládl Vyvolené i podruhé. Třikrát po sobě navíc Vyvolené vyhrál muž, tentokrát by se mohla z výhry radovat žena, třeba Zdeňka Soušková. Ta má navíc už za sebou i jedno lechtivé extempore, které mohlo oslovit jak dámy, tak pány..,“ vyjádřili se experti ze sázkové kanceláře Fortuna.

A tak pokud si na zástupkyni prostějovského regionu aktuálně vsadíte stovku, vyhrajete osminásobek. Co chtít víc..?

Aktuální děj z vily můžete nadále sledovat každý den na kanálech TV Prima, nebo bez přestávky prostřednictvím živého vysílání na www.iprima.cz!

Petr Kučera se stal první „VYMĚNĚNOU GAY MANŽELKOU“

Tak tohle tady ještě nebylo! V populární reality show Výměna manželek, kterou vysílá TV Nova, se v pátek objevil historicky první gay pár! A vůbec první vyměněnou manželkou mužského rodu se stal Petr Kučera, rodák z Prostějova. Na televizní obrazovce pak  předvedl, že i muž je schopen plnohodnotně zvládnout domácí práce a péči o tři děti...

Diváci reality show Výměna manželek zažili v pátek mírný šok. Do domácnosti Jiřího Hlavatého místo manželky Terezy nastoupil Petr Kučera. Rodák z Prostějova totiž už čtyři roky žije se svým přítelem v Olomouci. Do pořadu se přihlásili, aby vyzkoušeli něco nového. Přitom právě Petr Kučera má ve společné domácnosti na starosti úklid, praní, žehlení a další „ženské“ práce. Proto to byl právě on, kdo byl „vyměněn“. Tolerantní Jiří Novotný Petra k sobě domů přijal bez větších problémů. Pouze jeho děti byly trošku vykulené, když místo maminky dorazil chlap...

Jejich vlastní matka Tereza se do Výměny přihlásila hlavně pro to, aby svému muži ukázala, jak je toho na ni moc. Přitom právě ona z celé reality show nakonec nevyšla příliš dobře. Petr Kučera totiž její roli během celého týdne zvládal výrazně lépe než ona sama. Kromě domácnosti si poradil i s hyperaktivní dcerou Valerií. Kde na to bral čas? Na rozdíl od Terezy totiž Petr trávil podstatně méně času na sociálních sítích.... „Pokud bych se někdy náhodou rozvedl, tak si po této zkušenosti do domácnosti vezmu raději chlapa,“ vysekl mu poklonu Jiří Hlavatý.

Celá týdenní Výměna manželek celkově působila jako ukázka toho, že i homosexuální páry jsou schopny poradit si s vedením domácnosti a výchovou děti. Poněkud kýčovitě však působilo, když oba Petrové v samotném závěru ohlásili společnou svatbu, kterou už ostatně v Olomouci měli. Bude-li se jim však i nadále dařit tak, jak to v televizi vypadalo, že se jim stále daří, pak je jim skutečně co závidět...

Znáte Petra Kučeru? A skutečně je tak dobrá „manželka“? Napište nám e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments