Příjemnou noc, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Strašné, nepochopitelné! Policejní mordparta šetří od sobotního poledne hrůzný čin. Vraždu a následnou sebevraždu! Mladý pár bydlící v pronajatém jednopokojovém bytě panelového domu v Okružní ulici v Prostějově se podle všeho musel strašlivě pohádat. Výsledek?

Třiadvacetiletý mladík střelnou zbraní zbavil života o rok starší partnerku. Možná si uvědomil, co strašného udělal. Za pár vteřin totiž obrátil zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu! Dvě bezvládná těla ležící na zemi našli hasiči, kteří vyrazili dveře bytu a vnikli dovnitř...

 Obrovská tragédie, kterou od sobotního poledne vyšetřují kriminalisté, skrývá zatím jedno velké tajemství. Motiv! Večerník během neděle zjišťoval, co se vlastně v jednopokojovém bytě v šestém patře panelového domu v Okružní ulici číslo 169 stalo. Oficiální vyjádření policie totiž bylo jako vždy jen velice stručné.
„Od soboty šetříme úmrtí dvou mladých osob – třiadvacetiletého muže a čtyřiadvacetileté ženy v Prostějově. Podle dosud provedeného šetření je důvodné podezření, že došlo k vraždě a sebevraždě. Vyšetřování události je na samém počátku. Více informací sdělíme v průběhu příštího týdne,“ poslal Večerníku zprávu v neděli dopoledne Libor Hejtman, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.
Večerník si operativním způsobem sám zjistil, kde ke strašné tragédii došlo. Dveře jednopokojového bytu v šestém patře panelového domu v Okružní ulici byly v neděli vpodvečer stále ještě policejně zapečetěné. Večerník zjistil, že v noci z pátku na sobotu zde mladý muž zastřelil svoji o rok starší partnerku. Motiv je stále neznámý. Jisté je pouze to, že mladík po tomto hrůzném činu obrátil střelnou zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu. „V sobotu před polednem přišla dívku navštívit její maminka. Ale zvonila a bouchala delší dobu na dveře marně. Z obav zavolala hasiče, kteří přijeli a dveře bytu vyrazili. Policisté pak uvnitř našli dvě těla,“ sdělila Večerníku jedna ze sousedek, která si nepřála zveřejnit své jméno. Stejně tak ani druhý ze sousedů. „Ti dva mladí tady nebydleli dlouho, moc jsme je ani neznali. Pronajali si tento byt od majitele. Já jsem z toho úplně v šoku! Byli u nás policajti, ale my jsme jim řekli, že jsme žádnou střelbu ani nějakou přecházející hádku vůbec neslyšeli,“ uvedl muž z panelového domu v Okružní ulici. „Já ty dva potkal jen jednou nebo dvakrát. Víte, tady se nájemníci hodně často střídají, takže se zde tolik všichni ani neznáme. Policisté se nás ptali, zda jsme slyšeli výstřely, ale opravdu nic takového slyšet nebylo. Je to nějaké divné,“ podotkl ještě jeden ze sousedů.
Večerník se bude tímto případem vraždy a následné sebevraždy pochopitelně zabývat i nadále. Budeme se snažit zjistit, co všechno strašlivé tragédii předcházelo.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-