Dobré dopoledne, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Silniční komunikaci mezi obcemi Výšovicemi a Bedihoštěm si se závodní dráhou spletl šofér náklaďáku, který ve značné rychlosti nevybral zatáčku a naštěstí jen bokem vozidla narazil do stromu. Muž vyvázl bez zranění, škoda byla vyčíslena na rovných sto tisíc korun.

„V pondělí 20. července před půl čtvrtou odpoledne došlo na komunikaci mezi obcemi Výšovice a Bedihošť k havárii nákladního automobilu Volvo. Třicetiletý řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a při jízdě levotočivou zatáčkou vyjel vlevo mimo komunikaci. Tam narazil do stromu, naštěstí však jen bokem vozidla. Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo,“ sdělil k havárii František Kořínek, policejní tiskový mluvčí.
Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na sto tisíc korun. „Alkohol u řidiče policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami,“ podotkl ještě František Kořínek. (mik)

 

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-