Příjemnou noc, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Co vás může potkat i ve vlastním domě, o tom se přesvědčila jednašedesátiletá žena z Prostějova. Na zahradě se objevil cizí pes, který se však vůbec nechoval přítulně. Ženu pokousal a zvíře posléze odchytili strážníci. Majitele psa, kterého by čekal tučný flastr při správním řízení, se však vypátrat nepodařilo.

„Na zahradě rodinného domu v Prostějově v dopoledních hodinách během čtvrtka 23. července uviděla majitelka pobíhat cizího psa. Při pokusu o odchycení byla pokousána v oblasti levé ruky, ale psa se jí nepodařilo chytit. Oznámila na městskou policii, co se jí přihodilo, a vyslaná hlídka za pomoci odchytových pomůcek volně pobíhajícího psa odchytla. Hlídka ženě doporučila, aby vyhledala lékaře a nechala si poranění ošetřit,“ informoval Petr Zapletal z Městské policie Prostějov. „Strážníci převezli psa na veterinární kliniku k vyšetření, zda není nakažen nějakou nemocí. Zpráva o prohlídce zvířete byla veterinářem předána poškozené ženě. Čtyřnohý přítel člověka nebyl označen čipem ani jiným způsobem a majitele se nepodařilo dohledat. Proto byl převezen a předán do útulku v Čechách pod Kosířem,“ uvedl ještě Petr Zapletal.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-